Zapytanie
504... telefon

Bartenders For You - Usługi barmańskie

Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Koszalin, Sopot, Kościerzyna, Kwidzyn, Grudziądz, Bytów, Elbląg, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Władysławowo, Słupsk

504... telefon
Wyświetleń: 591


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Bartenders For You - Usługi barmańskie

Jesteśmy grupką zapaleńców świadczących usługi barmańskie na szeroką skalę – na terenie całego kraju. Oferujemy mobilne bary wraz z obsługą, wynajem fontanny czekoladowej, a także prowadzenie warsztatów barmańskich. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie zdobyte na wielu płaszczyznach barmańskiego kunsztu. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w indywidualny i rzetelny sposób. Gwarantujemy całonocną obsługę mobilnych barów. Wesela, imprezy firmowe, wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny nie są nam straszne!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paweł 2021-12-17 10:00:26

Ocena: 5

Chłopaki nadają się do tej pracy jak nikt inny! Uśmiech i profesjonalizm bije od nich z daleka, szczerze polecam :)

A Aga 2021-11-24 12:22:53

Ocena: 5

Okazja nie byle jaka, bo ślub przyjaciółki. Mnie przypadła pomoc w organizacji alkoholu i obsługi barmańskiej. Ryzyko niemałe, bo jak wiadomo, alkohol na imprezie to dość istotna kwestia :). Czytałam, szukałam, zasięgałam języka.. no i ba! Strzał w 10! Barmani przez duże B. Drinki przepyszne, bar, który wybraliśmy, idealnie wpasowywał się w wystrój sali, a sami Panowie mieli w sobie tyle energii, że przed barem cały czas grupka osób, żeby popatrzeć co się tam dzieje i potestować przygotowane pyszności! Szczerze polecam, bo jak wspominałam, alkohol nie jest czymś, z czym warto ryzykować organizując przyjęcie, a tu się nie zawiedziecie :D !

Tagi: Gdańsk, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót