Zapytanie
502... telefon
Wyświetleń: 310


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

350 zł

ELMO Urodzinki Animator dla dzieci

Dzieci na weselu/ poprawinach to także goście tylko i wyłącznie od młodej Pary zależy samopoczucie ich i ich rodziców. Udział najmłodszych wprowadza wiele radości i magii do samej uroczystości, bywa jednak także kłopotliwy. Idealnym rozwiązaniem jest obecność na weselu animatora dla dzieci-osoby, która po brzegi wypełni im czas szalonymi tańcami i zabawami.Prowadzone przez nas animacje weselne szczecin porwą dzieci w wir wspaniałej przygody, po darowując rodzicom kilka godzin wytchnienia i beztroskiej zabawy.

Podczas animacji weselnej gwarantujemy:
- Czas pełen szalonych tańców, nietuzinkowych zabaw i wyścigów
- obecność pluszowej maskotki np. Króla Lemura, który sprytnie zmieni pojedyncze zabawy w spójną bajkową misję. (Na wspólne fotografie wymykają się z sali nie tylko najmłodsi:)
- Pokaźną kolekcję balonowych zwierzaków dla każdego malucha oraz możliwość nauki skręcania balonów dla starszych
- Słodką watę cukrową, która doda energii najmłodszym, a nieco starszym przypomni smak dzieciństwa
- Puszczanie tysiąca i jednej bańki
- Tatuaże brokatowe / malowanie twarzy
- Dmuchane zamki
- Warsztaty artystyczne
- Niespodziankę dla Pary Młodej

Masz wątpliwości czy maskotka na weselu to dobry pomysł ? Mówimy zdecydowane TAK. Animacje prowadzimy zawsze z dala od głównej sali więc jej obecność nie jest nachalna. Jednocześnie jej towarzystwo i poczucie spełniania wspólnej misji doskonale jednoczy zarówno młodsze jak i starsze dzieci i sprawia, że z zaangażowaniem bawią się przez cały czas. Masz jeszcze jakieś wątpliwości zadzwoń chętnie je rozwiejemy :)
#animatornawesele #animatorweseleszczecin#animacje #wesele #ślub #dzieci #animatorszczecin #animacjeweselne #animacjepodczasweselaszczecin #dziecinaweseluszczecin

Zapraszamy do kontaktu!

  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele

Powrót