Zapytanie
669... telefon
Wyświetleń: 973


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Grupa Bez Imienia - Usługi Barmańskie


Jesteśmy młodą firmą barmańską, która za swój cel postawiła sobie rozwój oraz najważniejsze zadowolenie gości, mamy za sobą niejeden pokaz barmański oraz setki imprez tematycznych.

Pracują u nas barmani charakteryzujący się wysoką znajomością klasycznych koktajli oraz łączenia smaków. Przyjęcie przez gościa zamówienia traktują jak zagranie roli w teatrze. Robią wszystko co w swojej mocy, aby flair barmańskim (żonglerką) w sposób zaskakujący tworzyć drinka i by jego smak oraz wygląd był zniewalający. Jeżeli dom weselny bądź miejsce, w którym planujecie przyjęcie nie posiada baru, dla nas to nie problem, posiadamy swoje bary w różnym klimacie. Mamy bogatą ofertę weselną, którą tworzymy indywidualnie.

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

R Roksana 2022-05-16 07:13:56

Ocena: 5

Barmani na weselu byli wręcz oblegani przez gości nie tylko ze względu na wspaniałe drinki ale i świetną obsługę :D Jeśli szukacie czegoś co rozkręci i uatrakcyjni wesele to ten drink bar jest strzałem w dziesiątkę! Również dzieci chętnie odwiedzały bar po bezalkoholowe drinki :D Serdecznie polecamy każdej młodej parze!

Tagi: Rawa Mazowiecka, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót