Zapytanie
791... telefon
Wyświetleń: 575


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Hulaj Dusza - Animacje dla dzieci

Szukasz animatora na wesele, urodziny lub inną imprezę okolicznościową? Dobrze trafiłeś!
Zorganizujemy taką imprezę dla Twojego dziecka, że oczy wyjdą z orbit każdemu z gości, a dzieci zapamięta ją na bardzo długo!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena 2023-03-13 14:16:51

Ocena: 5

Skorzystaliśmy z usług animacji na naszym weselu, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Już w rozmowie z panią Seweryna dało się wyczuć ogromny profesjonalizm i doświadczenie, nikt inny nie zwracał uwagę na tyle szczegółów, które jak się okazało były bardzo istotne i spowodowały, że dzieci były bardzo zadowolone. Jako jedna z nielicznych firm zaproponowała również podpisanie umowy, która była dla nas bardzo istotna ze względu na wcześniejsze przykre doświadczenia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za świetnie atrakcje dla naszych najmłodszych gości, będziemy polecać dalej i korzystać przy kolejnych okazjach.

A Anna 2023-02-21 09:28:52

Ocena: 5

Zamówiliśmy Animatorkę na ślub córki, aby zajęła się naszymi wnukami. Początkowo zdecydowaliśmy się na 4 godziny zabawy, jednak dzieciom były tak zajęte, że zdecydowaliśmy się na kolejne 3 godziny. Pani Seweryna tak zajęła się naszymi najmłodszymi gośćmi, że do dzisiaj wspominają zabawy i atrkacje. Pani Animatorka miała tyle pomysłów, ale przede wszystkim cierpliwość, żeby zająć tak energiczną grupę. Polecamy serdecznie.

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele

Powrót