Zapytanie
696... telefon
Wyświetleń: 538


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Iluzjonista Jakub Łagowski

Chcecie, aby goście zapamiętali Wasze wesele do końca życia, a pokaz magiczny był na ich językach przez resztę wieczoru?
Nie musicie już dłużej obawiać się czy goście będą się nudzić albo czy Wasz dzień wyróżni się na tle innych. To będzie wyjątkowy wieczór, o którym nikt nie zapomni!

JAK TEGO DOKONAM?
Poprzez emocje! Pokaz iluzji potrafi obudzić w dorosłych ludziach wewnętrzne dziecko, które zachwyca się niesamowitymi cudami, które widzi. Wachlarz emocji podczas pokazów waha się od śmiechu, poprzez zadumę aż do zachwytu, który nakazuje krzyczeć "TO NIEMOŻLIWE!". Wasi goście doświadczą wszystkich tych wrażeń podczas magicznego wieczoru!
Jako mentalista zajmuję się czytaniem w myślach moich widzów, co wiąże się z niebywałym i nietuzinkowym sposobem na wzbudzanie emocji :)


CO WYRÓŻNIA MOJE POKAZY?
• Mentalistyczna część pokazu - prezentuję możliwości czytania w myślach i przepowiadania przyszłości. Uczyłem się tej sztuki od największych Polskich i zagranicznych mentalistów. Jako jeden z nielicznych w Polsce pokazuję te umiejętności w swoich pokazach.
• Nowoczesne i profesjonalne podejście do widza - nie wyciągam królików z kapelusza w rytm muzyki. Zależy mi na dobrym kontakcie z widownią, która interaktywnie uczestniczy w każdym kolejnym efekcie.
• Duża elastyczność - wybierzemy wspólnie odpowiednią porę i formę pokazu, tak byście nie musieli przejmować się szczegółami. Na pokaz przyjadę odpowiednio wcześniej, aby rozpocząć występ o umówionej porze.
• Łatwy i bezpośredni kontakt - umawiając się, nie będziesz rozmawiać z moim menagerem, ani oczekiwać tygodniami na odpowiedź. Na wszystkie wiadomości, maile i telefony odpowiadam maks. po 24h (zazwyczaj o wiele wcześniej).

RODZAJE POKAZÓW:

POKAZ STAND UP
Show przeznaczone dla większej widowni. Gdy chcecie pokazu na scenie albo parkiecie, ze wszystkimi gośćmi biorącymi udział w dziejących się cudach, to jest właśnie ten pokaz. Przedmioty będą pojawiać się i znikać, a myśli zostaną odczytane! Najczęściej wybierany w parze z pokazem close up. Czas trwania 25-30 min.

POKAZ CLOSE UP
Show przeznaczone dla mniejszych grup (3-8 osób). Podczas tego pokazu będę przemieszczał się pomiędzy stolikami gości albo wyłapywał osoby 'na papierosie', aby w czasie gdy nie są zajęte, tworzyć magię na wyciągnięcie dłoni. Niektóre efekty sprawiają, że to goście sami będą wykonywać niesamowite cuda! Idealne dopełnienie pokazu stand up. Czas trwania zależny od ilości gości.

Napisz lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej!

REKOMENDACJE:

"Najlepszy magik jakiego znam!" - Olga Kleczkowska, finalistka programu Top Model

"Bardzo bardzo dziękuję za występ! Rewelacja! Panna młoda w szoku do dziś. A mnie z wrażenia do teraz boli głowa. Będziemy polecać" - Marcelina, organizatorka

"To, co robi Kuba, to potrafi przenieść każdego, niezależnie od wieku, w świat czarów! Z każdą chwilą zaskakuje coraz bardziej, a całość przebiega w sympatycznej atmosferze z nutką dobrego humoru. To trzeba zobaczyć! 💯" Wiktoria, widz


Wykonuję pokazy w całym kraju, do każdego przygotowując się indywidualnie!
Chcę, żebyście czuli się bezpiecznie korzystając z moich usług, dlatego zapraszam do bezpłatnych konsultacji :)


Zapraszamy do kontaktu!

  • Pokazy artystyczne na wesele
  • Iluzjonista na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót