Zapytanie
782... telefon

Iluzjonista Marcin Kaczmarek

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Wolsztyn, Luboń, Kościan, Śrem, Konin, Szamotuły, Gniezno, Września, Wągrowiec, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Jarocin, Chodzież, Grodzisk Wielkopolski

782... telefon
Wyświetleń: 192


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Iluzjonista Marcin Kaczmarek

Dobranie odpowiednich atrakcji na wesele jest jedną z kluczowych rzeczy, która wpłynie na to, w jaki sposób goście zapamiętają wasz najważniejszy dzień w życiu.

Pokaz iluzji w moim wykonaniu nieraz pełnił rolę głównej atrakcji na weselu. Zdaję sobie z tego sprawę jak dużą odpowiedzialność powierzają mi pary młode decydując się na współpracę ze mną. Dzięki zdobytemu doświadczeniu bardzo dobrze odnajduję się w roli osoby, której zadaniem jest przede wszystkim zaskoczyć i sprawiać radość gościom w czasie trwania imprezy, umilając im zabawę.

Moja usługa dzieli się na dwie części:

Pierwsza część to 30 minutowy pokaz sceniczny. Jest to zaskakujące i pełne humoru show oparte na integracji z gośćmi. Jego celem jest stworzenie przyjemnej atmosfery poprzez prezentowanie efektów wraz z pomocą asystentów z publiczności.

Po krótkiej przerwie zaczyna się druga część, która jest swojego rodzaju dopełnieniem pokazu scenicznego. W trakcie jej trwania spaceruję między stolikami prezentując iluzję z kartami. Takie pokazy przy stolikach charakteryzuje bezpośredni kontakt z gośćmi, dzięki czemu każdy ma szansę ze mną porozmawiać i doświadczyć czegoś niemożliwego kilkanaście centymetrów przed swoimi oczami! Czas trwania tej części zależy od ilości osób będących na weselu.

Cały czas pracuję nad tworzeniem coraz lepszych pokazów, by dawać ludziom na weselach najlepszą możliwą rozrywkę, jaką tylko jestem w stanie zaoferować!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Pokazy artystyczne na wesele
  • Iluzjonista na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Oprawa, Atrakcje weselne, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót