Zapytanie
535... telefon

Kraina Koktajli - Usługi barmańskie

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Kwidzyn, Grudziądz, Szczytno, Kętrzyn, Ostróda, Iława, Mrągowo, Elbląg, Działdowo, Lidzbark Warmiński, Ciechanów, Mława, Malbork, Giżycko, Przasnysz

535... telefon
Wyświetleń: 288


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kraina Koktajli - Usługi barmańskie

Kraina Koktajli – To nasz autorski projekt, który jest efektem zarówno pasji jak i wielu lat spędzonych w branży. Postanowiliśmy wykorzystać swoje doświadczenie i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując profesjonalną obsługę barmańską na dowolną imprezę.

Z wielką chęcią wprowadzimy Was w świat wyjątkowych drinków i koktajli w trakcie takich imprez jak wesela, bale, bankiety, imprezy firmowe oraz wiele innych. Każde wydarzenie traktujemy indywidualnie, ponieważ podchodzimy do wszystkiego z pasją i nieszablonowość to według nas bardzo pożądana cecha w tej branży.

W trakcie realizacji to Wy i Wasi goście jesteście dla nas najważniejsi i będziemy robić wszystko, aby sprostać Waszym oczekiwaniom serwując wyśmienite koktajle i drinki.
Z wielką przyjemnością przedstawimy Państwu więcej informacji na temat naszej oferty. Kontaktować się z nami można  na wiele sposobów, zarówno telefonicznie, jak i przez Internet. Jeżeli będą Państwo zainteresowani spotkaniem aby poznać więcej szczegółów, oczywiście bardzo chętnie się spotkamy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót