Zapytanie
792... telefon
Wyświetleń: 569


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

La Petite Prosecco Van

La Petite Prosecco Van to oryginalny trójkołowiec z serii Piaggio Ape z 1996r. Przez kilkanaście lat dzielnie pracował na toskańskich winnicach aby finalnie serwować wyśmienite alkohole na Twojej imprezie. Proponujemy nietuzinkowy sposób ich serwowania – prosto z kija. Piwo i wino lane z beczki zyskuje coraz więcej entuzjastów w całej Europie. Przenosimy te zwyczaje do Polski!

Nasz „Petitek” idealnie prezentuje się zarówno w ogrodzie, jak i w zamkniętym pomieszczeniu. Dzięki swoim niewielkim wymiarom (125cm szerokości, 250cm długości, 210cm wysokości po otwarciu baru) bezproblemowo wjeżdża przez drzwi w salach konferencyjnych, bankietowych, biurach i restauracjach.

Na imprezach instalujemy „strefę relaksu”, gdzie Twoi Goście będą mogli odpocząć od tańca czy biznesowych rozmów. Leżaki, stoliki, skrzynie, balony – zadbamy o każdy szczegół, aby zapewnić niezapomniany klimat sprzyjający wyśmienitej zabawie!
La Petite Prosecco Van – elegancka atrakcja na konferencję, biznesowy event lub imprezę integracyjną.
Wynajem mobilnego baru pozwoli Ci zaskoczyć wszystkich Gości! Już nie musisz samodzielnie poszukiwać alkoholi i zastanawiać się nad sposobem ich podania. Zapewnimy cały alkohol do 18%. Równocześnie możemy lać aż 4 trunki prosto z kegi. Sprawnie obsłużymy Gości nawet na większej imprezie – mamy doświadczenie w obsłudze konferencji, przyjęć i eventów z udziałem kilkuset uczestników.

La Petite Prosecco Van wprowadzi na Twoją imprezę powiew słońca prosto z Toskanii.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele, Prosecco Van Katowice

Powrót