Zapytanie
792... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

Live Art

 Polsko-włoskie małżeństwo malarzy abstrakcyjnych z międzynarodowym doświadczeniem w świecie sztuki oferuje jedyne w swoim rodzaju malowanie na żywo do muzyki podczas wesela. Poprzez wyraziste kolory uwiecznimy na płótnie energię tego szczególnego dla Was wydarzenia, a stworzone przez nas obrazy zostaną dla Was jako niepowtarzalna pamiątka ślubu. Nasza oferta obejmuje nie tylko kilkugodzinne malowanie na żywo, ale również dwa ukończone tego samego dnia obrazy dla Młodej Pary!

Zajmujemy się profesjonalnym malarstwem od ponad 13 lat, natomiast od 2017 malujemy również na żywo. Od naszego przyjazdu do Polski 7 lat temu regularnie wystawiamy obrazy w Trójmieście i Warszawie. Wcześniej nasze prace można było zobaczyć w Londynie, Rotterdamie, Barcelonie, Rzymie oraz Genui. Nasze obrazy zostały docenione przez kolekcjonerów sztuki m.in. w USA, Włoszech, Szwajcarii, Szwecji, Holandii i Rosji. Od 2018 oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z Parami Młodymi, firmami, organizacjami, galeriami, festiwalami muzycznymi, malując na żywo podczas prywatnych i publicznych wydarzeń. To,co zaczęło się od pasji i
spontanicznej chęci przybliżenia sztuki do ludzi, przerodziło się w naszą wymarzoną profesję.

Na nasza ofertę składa się:

- przyjazd na miejsce przed gośćmi (rozstawienie sztalug, farb i akcesoriów)
- kilkugodzinne malowanie na żywo (około 3-4 godzin) przez parę malarzy
- ukończenie prac wraz z końcem wydarzenia – 2 indywidualne obrazy abstrakcyjne o wymiarach 1x1m

Chętnie dojedziemy w każdy zakątek Polski i nie tylko!
Zapraszamy na nasze strony, gdzie znajdziecie przykłady naszych prac, informacje o nadchodzących wystawach i innych wydarzeniach.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Pokazy artystyczne na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sopot, Oprawa, Atrakcje weselne, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót