Zapytanie
512... telefon

Lody i makaroniki Melody

Bernardyńska, 25, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Warka, Garwolin, Pułtusk, Płońsk, Wyszków, Węgrów, Łochów

512... telefon
Wyświetleń: 616


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Lody i makaroniki Melody

Każdy lubi lody, a jeśli ktoś mówi, że nie lubi to... nie jadł jeszcze lodów Melody :) Dlatego właśnie lody tak świetnie sprawdzają się jako poczęstunek na różnego rodzaju wydarzeniach takich jak pikniki firmowe, konferencje, gale, zjazdy, koncerty, festiwale, wesela, jubileusze i inne uroczystości. Wspólne degustowanie różnych smaków, opowiadanie o swoich ulubionych lodziarniach, nawet czekanie w kolejce na swoją porcję to świetne “ice breakery”, które zbliżają ludzi i dają dużo radości.

Lody to nasza specjalność, którą uwielbiamy się dzielić, dlatego tak chętnie jeździmy z nimi wszędzie tam gdzie są potrzebne. Przez 6 lat naszej lodowej przygody serwowaliśmy lody na kilkuset różnych wydarzeniach.

Dopasowujemy się do każdego lodowego cateringu smakami lodów, kolorami wafelków, ilością osób do obsługi. Nie boimy się “brandować” naszych pojazdów i konserwatorów. Z reguły nie wyjeżdżamy daleko poza Warszawę, ale zdarza nam się robić wyjątki.

Parzymy też świetną kawę i herbatę, robimy lemoniady inspirowane smakami naszych lodów. W naszej ofercie znajdziecie też pyszne francuskie makaroniki, które pięknie wyglądają na weselnym stole i idealnie sprawdzają się jako prezenty dla gości.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Lody na weselu
  • Food Truck na weselu

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót