Wyślij zapytanie
888... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 330


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

899 zł

Lody tajskie Zrollsowani- zROLLSowani na punkcie lodów ;)

Poszukujecie ciekawej atrakcji na wesele?

Chcecie, aby Wasze wesele było niezapomniane?

Jeśli tak, to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Was!

Oferujemy spektakularne LODY TAJSKIE produkowane na Waszych oczach, zwijane w efektowne ruloniki, oryginalne i przepyszne.

Nasze lody to niesamowite widowisko, które zachwyci Waszych gości. Pracujemy na markowych dodatkach: Kinder Bueno, Rafaello, Oreo, Nutella i wiele innych.

Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę kameralną, a także duże przyjęcia ze względu na podwójną maszynę i możliwość produkcji dwóch lodów jednocześnie.

Dojeżdżamy do 250km od Włocławka (Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Lipno, Płock, Brodnica, Łódź, Koło, Konin, Gniezno, Inowrocław, Ciechocinek i okolice)

Cennik imprez ustalany jest indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Lody na weselu
  • Food Truck na weselu

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anna 2019-06-17 19:56:45

Ocena: 5

Rewelacja, goście byli zachwyceni, zamówiliśmy lody tajskie jako podziękowanie dla gości i to był pomysł trafiony w 10! Żadne sloiczki ani breloczki nie zrobią na gościach takiego efektu wow jak Lody Tajskie zROLLSowani. Oczywiście polecam!

M Michał 2019-04-16 16:13:38

Ocena: 5

Było rewelacyjnie, chętnie raz jeszcze zaproszę Lody Tajskie zROLLSowani, ale tym razem chyba będziemy Was potrzebować na chrzciny ;) :) :)

P Paulina 2019-04-16 16:04:45

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za uświetnienie naszego wesela! Było cudownie! Lody mega pyszne, my i goście bardzo byliśmy zadowoleni. Szybka produkcja lodów, dwie osoby obsługujące (przemiłe w dodatku). Gorąco polecamy wszystkim którzy mają już dosyć oklepanych atrakcji. Będziecie zadowoleni na 200%!!!

P Paweł 2019-04-11 16:13:12

Ocena: 5

Super atrakcja, nasi goście byli bardzo zadowoleni :) Do lodów ustawiały się kolejki, zarówno dzieci jak i dorośli. Lody .... mniam do dziś czuję ich smak! Niesamowite! Gorąco polecamy!

Tagi: Włocławek, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót