Zapytanie
+48... telefon
Wyświetleń: 7067


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

Dedykowane Podziękowania dla Rodziców, Historia Miłości Malowane Piaskiem na Żywo - Wyjątkowy Pokaz Artystyczny na WeseluGalitsyna ArtGroup pragnie zaprezentować Państwu, na ten najważniejszy dzień w życiu, pokazy które zachwycają ludzi na całym świecie. Animacja Piaskowa to unikalny, przepiękny i wzruszający sposób na uatrakcyjnienie Państwa wesela. Dzięki mistrzom tej niezwykłej techniki, malowane na żywo podziękowania dla rodziców lub historia miłosna Państwa Młodych, staje się zupełnie nową formą przekazu.
Specjalnie na potrzeby Państwa wesela, stworzymy dedykowany, malowany na żywo, pokaz malowania piaskiem.

Proponujemy również szeroki zakres atrakcji weselnych, które na długo pozostaną w pamięci gości weselnych:

Show Malowania Światłem;
Speed Painting / Tańczący Malarz;
Gwiezdne Show;
Ekskluzywny portret Państwa Młodych lub rodziców malowany piaskiem;
Wyjątkowy film historii miłości Państwa Młodych lub podziękowania dla rodziców malowane piaskiem

Grupa Artystyczna Galitsyna Art. Group powstała w 2009 roku. Jej założycielką jest Tetiana Galitsyna – zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent” oraz prekursorkę sztuki Malowania Piaskiem w Polsce. Artyści naszej grupy wystąpili już w 32 krajach na 5 kontynentach, zwyciężyli w 26 międzynarodowych i krajowych konkurach, wzięli udział w 38 projektach TV.
Zaproście Państwo mistrzów na swoje wesele. Gwarantujemy niesamowity efekt.

Zapraszamy do kontaktu, w celu sprawdzenia dostępnych terminów.

Jedno jest pewne: zapewnimy niezapomniane atrakcje dla Was i Waszych gości!

Kontakt:
E-mail : pokaz@galitsyna-show.com
Tel. mob. : +48 537 661 566
www.galitsyna-show.com


  • Pokazy artystyczne na wesele

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Adrian 2020-10-15 12:36:52

Ocena: 5

Zamówiłem pokaz malowania światłem na swoje wesele, - to było coś pięknego gości aż zamurowało z zachwytu. Jeszcze raz Państwu dziękujemy. 10/10 - pełen profesjonalizm.

J Janina 2020-03-19 12:11:12

Ocena: 5

Zamówiliśmy na wesele pokaz malowania piaskiem. Była to niespodzianka dla młodych. Pokaz przedstawiał "Historię miłości Pary Młodej". To co zostało przedstawione przekroczyło nasze oczekiwania. Wszystko na najwyższym poziomie. Pani Natalia jest perfekcjonistką w swojej pracy. Państwo Młodzi oraz goście byli zaskoczeni i bardzo wzruszeni, polały się łzy. Cudowniejszej niespodzianki nie można sobie wyobrazić. Zachęcam wszystkich gorąco do korzystania z usług zespołu Galitsyna Art Group. Współpraca bez problemu, doskonały kontakt. Wykonawcy bardzo sympatyczni, kontaktowi, no i oczywiście wspaniale przygotowani do pokazu. Tego co zobaczyliśmy nie da się opisać słowami, to należy zobaczyć!. Wszystkim zainteresowanym bardzo gorąco polecam skorzystanie z usług, a zespołowi jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję za wspaniałe przeżycie.

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót