Zapytanie
535... telefon

Palmonutka

Pogodna, Jarosław, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Przeworsk, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Leżajsk, Lesko, Brzozów, Kolubuszowa, Łańcut

535... telefon
Wyświetleń: 630


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

600 zł

Palmonutka

Jeżeli za chwilę bierzesz ślub i nie  chcesz mieć problemu co zrobić z dziećmi na weselu to musisz koniecznie to przeczytać.

Zobacz jak łatwo możesz sprawić, że dzieci nie będą się nudzić na weselu tylko spędzą kreatywnie czas podczas zabaw z animatorami.

Prawdopodobnie chcesz zamówić animatora i marzysz o tym aby świetnie zajął się zaproszonymi dziećmi na Twoje wesele. Dlatego przeczytaj ten tekst do końca a dowiesz się jak osiągnąć powyższe cele i co możemy zaoferować.

Co się stanie, jeżeli nie zamówisz animatora ?

Pomyśl, jeżeli zrezygnujesz z animatora musisz się liczyć z takimi konsekwencjami jak dzieci biegające wszędzie, rodzice, którzy zamiast mieć chwilę dla siebie i móc również skorzystać z wesela, będą musieli zająć się swoimi dziećmi lub będą musieli wynająć opiekunkę. W tym przypadku napewno  wymarzony ślub będzie wyglądał inaczej, niż sobie zaplanowałaś, a przecież wcale nie o to chodzi.

Oto co dla Ciebie mamy

A teraz dobre wiadomości. Pomimo wspomnianych wcześniej problemów i nieprzyjemnych konsekwencji mamy dla Ciebie rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb. Z dumą przedstawiamy Ci usługę animacji dla dzieci. Animator dopasuje zabawy idealnie do wieku zaproszonych dzieci. Wykorzystując profesjonalny sprzęt animacyjny, sprawi, że zabawa będzie bezpieczna. Zabawy muzyczno-ruchowe, duże bańki XXL, czy balonowe figurki to tylko część atrakcji, które mamy do zaoferowania.

Przejdźmy do konkretów, bo wiemy, że tego oczekujesz

Oto co zyskujesz decydując się na wynajęcie Animatora dla dzieci:

✔️ spokój
✔️ gwarancję na udaną zabawę
✔️ pokazanie, że dzieci też są dla Ciebie ważne i że zależy Ci aby dobrze się bawiły

Tak jak Ty uwielbiamy prezenty, dlatego jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty otrzymasz
wartościowy bonus : Rewelacyjna Piniata dla dzieci wypełniona 1 kg cukierków.

Być może zadajesz sobie pytanie, ile Cię to będzie kosztowało? Spokojnie, oto szczegóły...

Prawdopodobnie zastanawiasz się, ile musisz zainwestować w proponowane rozwiązanie? Normalna cena zaczyna się od 600 zł i jest to cena podstawowa, bez żadnych dodatków. Jednak postanowiliśmy zrobić promocję i dla osób, które zamówią u nas animacje do końca lutego na animacje w roku 2021 oraz podpiszą umowę dodajemy piniatę gratis wypełnioną cukierkami 1 kg. Wartość piniaty wraz z cukierkami to 60 zł.

Dlaczego warto podjąć decyzję teraz?

Musisz wiedzieć, że obecna, promocyjna cena zostanie podniesiona w dniu 2021-02-27 o godzinie 15, dlatego pośpiesz się i zamów już teraz Animatora zabaw dla dzieci .


Dlaczego ta inwestycja to okazja?

Pomyśl, że inwestycja w tą usługę to równowartość trzykrotnych  zakupów w markecie. A ślub jest tylko jeden raz więc warto zorganizować go tak aby każdy z gości był zadowolony i świetnie go wspominał.Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej. Wahasz się?

Jeżeli jeszcze się wahasz posłuchaj co na temat Animacji piszą nasi zadowoleni klienci na naszym profilu. Dodatkowo w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Możesz pisać lub dzwonić. Jeśli nie odbieramy zawsze oddzwaniamy.

Zapraszamy do kontaktu!  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jarosław, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele

Powrót