Zapytanie
691... telefon

Pióropusz - Animacje dla dzieci

Olecko, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Orzysz, Ełk, Kętrzyn, Mrągowo, Gołdap, Pisz, Suwałki, Grajewo, Augustów, Sejny, Węgorzewo, Giżycko, Mikołajki, Dąbrowa Białostocka, Suchowola

691... telefon
Wyświetleń: 417


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

700 zł

Animacje na weselu-zrób prezent swoim najmłodszym gościom


KIEDY ZACZYNAMY ANIMACJE?

Przybywamy na wesele w trakcie pierwszego posiłku, by przygotować się do animacji. Gdy dzieci zjedzą, porywamy je do zabawy i bardzo rzadko oddajemy:) Najczęściej pojawiają się na sali tylko na kolejny większy posiłek.

CO MUSI PRZYGOTOWAĆ PARA MŁODA?

Potrzebujemy jedynie miejsca – jeśli jest pogoda i odpowiednia przestrzeń, to bawimy się dużo na podwórku, a imprezę zaczynamy wielkimi bańkami mydlanymi. Przywozimy mnóstwo płynu i mnóstwo kijów i każdy kto chce, także dorośli, może spróbować swoich sił w puszczaniu baniek XXL. Po bańkach zaczynamy dalszą część animacji. Przywozimy ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy, więc potrzebujemy tylko miejsca oraz dzieci:)

ILU ANIMATORÓW BĘDIE ZAJMOWAŁO SIĘ DZIEĆMI?

Zawsze przyjeżdża dwoje animatorów, by dzieci w każdym wieku i przy każdym temperamencie były odpowiednio zaopiekowane, a rodzice spokojnie mogli bawić się na weselu.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO NA ANIMACJACH?

Zaczynamy od wielkich baniek mydlanych, a potem rozkręcamy zabawę na całego. W programie są zabawy ruchowe, taneczne, warsztaty kreatywne oraz wyzwania, zagadki autorskie (także dla chętnych dorosłych mamy sporo wyzwań, które nie zajmują dużo czasu), konkursy, wyścigi. Do tego kącik plastyczny, modelowanie balonów, salon brokatowych tatuaży, gry planszowe z memory i słodkim bingo na czele. Żaden mały gość nie będzie się z nami nudził. 

ILE TO KOSZTUJE?

Mamy dwa pakiety usług:

  1. Animacje trwające do godziny 22.00 –  700 zł
  2. Animacje trwające do godziny 24.00 – 900 zł

Przedłużenie animacji o godzinę między g. 22.00 a 24.00 to 100 zł, a po g. 24.00 150 zł za godzinę.

Najważniejsze – najpierw dokonujemy wstępnej rezerwacji, żeby zagwarantować Państwu dostępność terminu. Miesiąc przed datą wesela dzwonimy i potwierdzamy usługę. Jeśli Państwo zrezygnują, nie ponoszą wówczas żadnych kosztów. Zwłaszcza w obecnych czasach rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie.

Zapraszamy do rezerwacji terminów:

  • mailowo: animacje@pioropusz.com.pl
  • telefonicznie 691 728 637
  • przez messenger Pióropusza
  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olecko, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele

Powrót