Zapytanie
500... telefon

Pokaz iluzji optycznej - Występ nowego cyrku

Podwisłocze 38a/49, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Ropczyce, Dębica, Jarosław, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Gorlice, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Lubaczów, Łańcut, Łańcut

500... telefon
Wyświetleń: 307


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

250 zł

Pokaz iluzji optycznej - Występ nowego cyrku

Występ na każdą okazję! Sztuka Iluzji Optycznej to pokaz elegancki, estetyczny oraz fascynujący dla oczu widzów, skąpany muzyką klasyczną, wprawiający w osłupienie, ale też relaksujący.

Półfinalista Mam Talent, który uświetni pokazem Iluzji Optycznej każde Wasze wydarzenie! 10 lat na scenie: występy na każdą kieszeń, profesjonalne, na każdą okazję: eventy branży rozrywkowej, spektakle, gale, performance, wesela, dożynki, urodziny, imprezy okolicznościowe. Oklaskiwany w krajach arabskich, Skandynawii czy Bałkanach.

Pasja do Iluzji Optycznej zrodziła się wraz z odkryciem świata Nowego Cyrku - Cyrku bez zwierząt. Występy tej sztuki charakteryzują się estetycznymi choreografiami z użyciem specjalistycznych obiektów, które na scenie za pomocą umiejętności i wieloletniego treningu artysty tworzą dla widzów zaskakujące EFEKTY ILUZJI OPTYCZNEJ.

Sztuka ta to niezapomniane przeżycia dla gości, są unikalną odskocznią od typowych występów scenicznych, iluzji czy pokazów kuglarzy. Zapewniamy, że Wasze wydarzenie będzie niezapomniane.

Na życzenie klienta stworzymy specjalną ofertę występu, dostosowaną do miejsca, kosztorysu, a przede wszystkim klimatu wydarzenia.
Ceny już od 250 zł!

  • Pokazy artystyczne na wesele
  • Iluzjonista na wesele

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Atrakcje weselne, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót