Zapytanie
502... telefon

Pokazy samby brazylijskiej - 100% Samba Show

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Sochaczew, Radom, Płock, Mińsk Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Siedlce, Pułtusk, Wyszków, Ciechanów, Sierpc, Ostrołęka, Łowicz

502... telefon
Wyświetleń: 923


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Pokazy samby brazylijskiej - 100% Samba Show

100% Samba Show to profesjonalna grupa taneczna prezentująca piękno brazylijskiej samby w bardzo eleganckim i widowiskowym wydaniu.
Tańczymy sambę z miłości, brazylijskie rytmy są naszym życiem dlatego nasze pokazy są odbierane tak pozytywnie na wszelakich wydarzeniach. I Ty możesz się o tym wkrótce przekonać.
Nasza grupa pokazowa powstała ze wspólnej pasji do brazylijskich rytmów i chęci popularyzowania na polskich scenach autentycznego show brazylijskiego. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz instruktorskie tancerek tańczących w naszym zespole – 100% Samba Show to projekt będący esencją tego, co najlepsze w sambie brazylijskiej. Nasze występy cechuje najwyższy poziom taneczny oraz oryginalne choreografie brazylijskie.
Pulsująca samba i tancerki w oryginalnych, kolorowych piórach – brazylijskie show taneczne to piękna opowieść o tym, co w kulturze brazylijskiej najlepsze – energii, radości i wyobraźni.

Mieszkamy w Warszawie, dojeżdżamy w każde miejsce Polski.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Pokazy artystyczne na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne, Pokazy Artystyczne na Wesele

Powrót