Zapytanie
600... telefon

Auto do ślubu - limuzyna do wynajęcia - wynajem limuzyn - limuzyny

Gdańsk, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Reda, Ełk, Sopot, Olsztyn, Kartuzy, Kwidzyn, Szczytno, Kętrzyn, Iława, Mrągowo, Elbląg, Elbląg, Pruszcz Gdański, Bartoszyce, Bartoszyce, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Giżycko, Ustka, Władysławowo

600... telefon
Wyświetleń: 237


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Auto do ślubu - limuzyna do wynajęcia - wynajem limuzyn - limuzyny

Oferujemy wynajem limuzyny na wszelkie okazje

śluby

wieczory panieńskie / kawalerskie

urodziny, 18-stki, rocznice

chrzciny, komunie, studniówki

przewozy VIP, transfery z/na lotnisko

randki, transport z/do klubów nocnych

zwiedzanie okolic

sesje fotograficzne

wszelkie inne okoliczności

Dysponujemy bardzo zadbanymi i komfortowymi limuzynami Lincoln Town Car (8-10 pasażerów), wyposażonymi w niezależną klimatyzację części pasażerskiej, dobre nagłośnienie, TV, barek, nastrojowe oświetlenie.

Nasze usługi oferujemy w całym województwie pomorskim. Zawsze zapewniamy najwyższy standard usług.

Rozważając naszą ofertę, proszę pamiętać, że zajmujemy się wynajmem limuzyn w pełni legalny i profesjonalny sposób i profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta, co jest gwarantem pełnego bezpieczeństwa transakcji. U nas nie ma mowy o zaniedbanych i brudnych pojazdach, spóźnieniach, upychaniu 8-10 osób w 6 osobowych przedziałach pasażerskich, a tym bardziej o odmawianiu wynajmów w ostatniej chwili. Nasze limuzyny zawsze świetnie się prezentują. Na prawdę warto.

Cena usługi jest uzależniona od rodzaju, czasu trwania, trasy oraz terminu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się przedstawić najatrakcyjniejszą ofertę. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Poniższa oferta ma tylko charakter orientacyjny.

1h - od 300 zł , 2h - od 500 zł

ślub 3h - od 700 zł , 4h - od 850 zł

W cenie oferty "ślub" wliczone jest przystrojenie auta jak na zdjęciach ze strony www (istnieje możliwość dekoracji we własnym zakresie) okazjonalne tablice rejestracyjne oraz szampan gratis. Czas wynajmu obejmuje przyjazd po Pana Młodego, przyjazd po Pannę Młodą, przejazd do kościoła, przejazd do domu weselnego, przejazd na ewentualną sesję zdjęciową.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Eksluzywne auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Oprawa, Auto do ślubu, Ekskluzywne Auto do Ślubu

Powrót