Zapytanie
502... telefon
Wyświetleń: 827


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Chrysler Limuzyny

Podróż luksusową limuzyną do ślubu to niezapomniane i niepowtarzalne przeżycie, prawie tak ekscytujące jak zawarcie związku małżeńskiego. Przy całym stresie związanym z przygotowaniami do uroczystości ślubnej mogą być Państwo całkowicie spokojni o przejazdy, dowóz gości itp. – nasza firma profesjonalnie zajmie się całą logistyką i oprawą związaną z samochodami ślubnymi.

W ostatnich dniach przed uroczystością ślubną nie może zabraknąć tradycyjnego wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego dla dodania otuchy tym, którzy zdecydowali się bezpowrotnie porzucić swój wolny stan. Na takie okazje oferujemy odpowiednio wyposażone, wyjątkowe limuzyny, a nasi szoferzy zawiozą wszędzie zgodnie z życzeniem Klientów.

Kiedy spodziewamy się odwiedzin ważnej delegacji biznesowej albo prezesa, wizytującego filie swojej firmy, zależy nam na okazaniu naszym partnerom czy zwierzchnikom należytego szacunku. Zapewnienie luksusowego przejazdu z lotniska i na okolicznościowe spotkania, jakie zwykle towarzyszą takim wizytom, to nie tylko należyta obsługa logistyczna, lecz również pewna forma promocji i prestiżu.


Nasza Oferta wynajmu limuzyn na:

Śluby i uroczystości weselne

Wieczory panieńskie

Wieczory kawalerskie

Imprezy i eventy

Przejazdy biznesowe

Kids party

Komunie

Chrzciny

Urodziny

Rocznice

Sesje fotograficzne


To niezapomniane przeżycie, dzwoń i rezerwuj!

  • Eksluzywne auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paweł 2020-05-25 21:20:59

Ocena: 5

Super limuzyny

Tagi: Sławno, Oprawa, Auto do ślubu

Powrót