Zapytanie
690... telefon
Wyświetleń: 3476


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

SAAB do ślubu - Unikalne Auto do WynajęciaWitaj! Jeżeli jesteś oryginalny i nietuzinkowy i nie chcesz jechać do ślubu kolejnym Mercedesem, Audi czy BMW, jakich jeździ setki na polskich ulicach to zapraszam do skorzystania z KULTOWEGO już auta jakim jest SAAB. Luksusowy model SAAB 95 w ostatniej produkowanej linii nadwozia NG w pięknej biało-czarnej kolorystyce. Jedyny SAAB 95 NG w tej tonacji kolorów na Lubelszczyźnie, a być może i w Polsce. (...przesąd mówi, że nie jedzie się do ślubu czarnym autem, bo rozwód murowany...)

Z ciekawostek...te auta należą do jednych z najkrócej produkowanych aut seryjnych na świecie....były produkowane tylko przez 2 lata i dlatego jest to wielka atrakcja na drodze. Uwierzcie, że nie ma osoby, która nie odwróci się za nim. Auto reprezentacyjne ma ponad 5 m długości w doskonałym stanie technicznym i wizualnym z bogatą opcją wyposażeniową, min. Xenon , LED, DVD i wiele...wiele innych.

Drugie auto to ostatni model SAAB 93 II CABRIO także w przepięknej tonacji kolorystycznej biały z czarnym. Samochód, którego nie trzeba przedstawiać, nagradzane swojego czasu jako najpiękniejsze CABRIO na świecie, podobnie jak 95 NG niezwykle rzadkie na polskich drogach. Jak mam być szczery, to auta na żywo prezentują się o wiele lepiej niż na zdjęciach.

W cenie:

  • przyjazd do Pana Młodego,
  • przyjazd po Pannę Młodą,
  • przejazd Młodej Pary do Kościoła lub USC, na wesele, do fotografa.

Autko wynajęte jest na imprezę, a nie na godziny, dlatego kierowca zostanie dokładnie tyle ile będzie potrzeba.
Istnieje możliwość wynajęcia obu aut w cenie 850zł na tą samą imprezę. Dojazd do 30 km w cenie usługi.

W związku z częstymi pytaniami informuję, że istnieje możliwość wyjazdów na teren innych województw..żeby nie zrujnować budżetu Państwa Młodych koszt trasy liczony jest indywidualnie.

Przy usługach niestandardowych typu sesja zdjęciowa, inne imprezy (wieczory panieńskie, studniówki) itp..oczywiście cena podlega negocjacji...W razie jakichkolwiek pytań typu przystrojenie autka, tablice weselne (w cenie autka jest kilka kompletów do wyboru)...itp. śmiało dzwoń, a na pewno się dogadamy. tel. 690 997 085

Skorzystaj póki są jeszcze wolne terminy!

  • Eksluzywne auto do ślubu

Lokalizacja

Wasze opinie

Z Zosia i Mati 2022-08-01 15:43:00

Ocena: 5

2 lata temu odbyliśmy podróż życia z Wami ❤️ było wspaniale, wesoło i rozrywkowo, tak jak potrzebowaliśmy 😁❤️

K Kasia 2020-06-19 14:50:30

Ocena: 5

16.06.2020r. mimo sporej odległości udało się spełnić nasze marzenie przejazdu na ślub i wesele Pięknym Saabem ☺️ Polecamy wszystkim profesjonalną i miłą obsługę Pana Rafała ;) Pozdrawiamy młoda Para ze śląska 😊😊☺️

A Anka 2019-11-08 16:15:40

Ocena: 5

Cudowny samochód, wspaniały kierowca ❤️

Tagi: Lublin, Oprawa, Auto do ślubu, Ekskluzywne Auto do Ślubu

Powrót