Zapytanie
502... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

19 zł

Bizumania - Internetowa Wypożyczalnia Biżuterii

Internetowa wypożyczalnia biżuterii, gdzie wypożyczysz kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki z prawdziwego złota, platyny, diamentów i innych kamieni szlachetnych!Teraz możesz zaskoczyć wszystkich gości zmieniając się wielokrotnie tego dnia! Wybierz wyjątkowe zestawy biżuterii na ślub, wesele i na poprawiny i czuj się jak gwiazda przez cały czas i za ułamek ceny!

BIZUMANIA została stworzona przez kobietę - dla kobiet. Po to, by dać możliwość zabawy biżuterią każdej kobiecie. Chcemy, by każda z nas poznała lekkość doświadczania luksusu. By każda z nas mogła zmieniać się bez ponoszenia dużych kosztów. Bez ryzyka. By można było zawsze i wszędzie sięgać po więcej! 

 Na prostych zasadach i jasnych warunkach możesz wypożyczać, nosić i wymieniać biżuterię. Wygoda i łatwość dostępu sprawiają, że oszczędzasz czas i pieniądze. Za jednym kliknięciem Twoja biżuteria jest dostarczana czysta i lśniąca pod same drzwi, tam gdzie chcesz, a to oznacza więcej czasu na to, co ważne. 

 Za cenę kupna jednej sztuki biżuterii możesz wypożyczyć wiele innych. Z każdego miejsca, w każdej chwili wybierasz to, co potrzebujesz lub na co masz ochotę! Dobieraj do stroju lub nastroju! Różnorodność oferty i bogactwo wyboru to nie tylko możliwość ciągłej wymiany produktów, ale przede wszystkim niezapomniana przyjemność kreowania nowych wrażeń i doświadczeń.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Biżuteria, Pierścionki Zaręczynowe

Powrót