Zapytanie
880... telefon

Dawidcraft - pracownia złotnicza

Generała Maczka 7/29, Nowy Targ, Małopolskie,

W pobliżu: Zakopane, Białka Tatrzańska, Ludźmierz, Szaflary

880... telefon
Wyświetleń: 947


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DawidCraft - Pracownia Złotnicza

Pasja tworzenia była obecna w moim życiu zawsze. Zawód złotnika pozwolił mi połączyć ją z pracą, a otwarcie własnej pracowni umożliwiło realizację autorskich pomysłów. Wierzę, że piękna biżuteria powstaje z połączenia niepowtarzalnej koncepcji złotnika oraz starannego i precyzyjnego jej wykonania. Większość dostępnych wzorów wykonuje ręcznie w mojej pracowni. Każdego dnia staram się bowiem pielęgnować tradycję prawdziwego rzemiosła, nie zapominając o starych, sprawdzonych metodach.

Przepracowałem 9 lat jako złotnik. Zacząłem od 3-letniej praktyki zawodowej, która była jedną z ważniejszych decyzji w moim życiu. Uczenie się od mistrza, którego ceniłem, poznawanie tajników pracy z metalami oraz kamieniami szlachetnymi sprawiło, że pokochałem złotnictwo.

Lubię zwłaszcza pracę nad nowymi pomysłami, projektowanie, tworzenie projektów biżuterii, następnie ich prototypów i ostatecznych produktów. Gdy pracuję czas jakby stawał w miejscu, szczególnie gdy przygotowuję pierścionek zaręczynowy. To dla mnie magiczna i niepowtarzalna chwila. Zmieniam koncepcje, udoskonalam, poprawiam aż jestem w pełni zadowolony z efektów.

Gdy nie pracuję spędzam czas z rodziną, najchętniej aktywnie, a górach, w lesie. Odpoczywam i szukam inspiracji. Z przyjemnością czytam książki, zwłaszcza te poświęcone tematyce związanej z rozwojem osobistym, a także śledzę nowinki technologiczne, przede wszystkim dotyczące druku 3D, który wykorzystuję do przygotowania prototypów biżuterii.

Jeśli masz własny pomysł na biżuterię (pierścionek, obrączki, koczyki, wisiorek czy coś zupełnie nietypowego) mogę ją wykonać. Pomagam realizować marzenia o niepowtarzalnych i subtelnych dodatkach, które nadają życiu piękna.

> Wyrób biżuterii autorskiej metodą
hand-made
> Naprawa biżuterii
> Skup metali szlachetnych
> Projekty biżuterii w 3D 


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowy Targ, Ona i On, Biżuteria, Najmodniejsze Obrączki Ślubne, Pierścionki Zaręczynowe

Powrót