Zapytanie
515... telefon
Wyświetleń: 581


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Jubiler Bomar

Zajmujemy się produkcją obrączek ślubnych złotych ( pr.333, 585 oraz 750) i srebrnych. Posiadamy w ofercie ponad 180 propozycji jedno i dwukolorowych uwzględniających współczesne trendy oraz tradycję. Dodatkowym atutem naszej firmy jest możliwość modyfikacji poszczególnych wzorów.
Krzemień pasiasty

Wykonujemy wyjątkową biżuterię z krzemieniem. Obecnie kamień ten jest podziwiany na całym świecie. Występuje w niewielkich skupiskach na całej kuli ziemskiej, jednym z prawdziwych skarbców tego surowca są Góry Świętokrzyskie. Tworzymy autorskie wyroby na bazie unikalnego kamienia.
Szlifiernia kamienia

Dysponujemy nowoczesną szlifiernią, która jako jedyna w Polsce specjalizuje się w obróbce na cele jubilerskie krzemienia pasiastego. Dzięki temu jesteśmy w stanie samodzielnie przygotować kamień do oprawy bez korzystania z pośredników z Chin. Wiemy w jaki sposób pracować z tym materiałem.
Usługi

W naszej pracowni zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem wyrobów jubilerskich. Tworzymy unikatowe ozdoby z naturalnym kamieniem, rzadkim okazem pozyskiwanym z Gór Świętokrzyskich, jak również wykonujemy efektowną biżuterię ślubną, przygotowując klasyczne i nowoczesne obrączki.

Jesteśmy jedynym producentem obrączek ślubnych w województwie Świętokrzyskim, nasze obrączki możemy modyfikować, udzielamy dożywotniej gwarancji na nasze wyroby.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ostrowiec Świętokrzyski, Ona i On, Biżuteria, Najmodniejsze Obrączki Ślubne, Pierścionki Zaręczynowe

Powrót