Zapytanie
501... telefon

Szymański Gold-Shop

Marszałkowska 138, Warszawa, Dolnośląskie, Mazowieckie,

W pobliżu: Wrocław, Legionowo, Pruszków, Otwock, Piaseczno, Wołomin, Ząbki, Marki, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Polanica-Zdrój

501... telefon
Wyświetleń: 142


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Szymański Gold-Shop

Firma prowadzona jest przez rodzinę Szymańskich już od trzech pokoleń. Jako jedni z nielicznych wykonujemy naszą biżuterię ręcznie co nadaje jej wyjątkowy charakter i niepowtarzalny wygląd na wzór antycznej biżuterii. Realizujemy nietypowe zamówienia. Staramy się aby żadne zamówienie klienta nie było dla nas zaskoczeniem.

Od 2007 roku współpracujemy z niemiecką firmą Breuning, która dostarcza nam obrączki ślubne najwyższej jakości i wykonywane według najnowszych europejskich trendów.  W naszym sklepie na ulicy Kruczej, klient może osobiście obejrzeć kolekcje i dopasować obrączki do swoich potrzeb.

Nasz jubiler, Wojtek Szeliga, wykonuję całą biżuterie w tradycyjny, nie mechaniczny sposób. Zanikającego w dzisiejszych czasach rzemiosła, nauczył się od swojego ojca, Władysława Szeligi – Mistrza Rzemiosła Artystycznego. W 1989 roku zdobył dyplom mistrzowski, który zobowiązuje go do tworzenia przedmiotów z największą dbałością o formę i jakość.  Jedynym mechanicznym narzędziem w jego pracowni jest wiertarka.

Wykonujemy biżuterię nowoczesną i w starym stylu, według własnych wzorów oraz pomysłów klienta. Sprzedajemy również antyczną biżuterie. W naszej ofercie, poza tradycyjną biżuterią, do dyspozycji klientów są również usługi zegarmistrzowskie na ulicy Kruczej oraz pośredniczymy w sprzedaży zegarków czołowych marek.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Biżuteria, Najmodniejsze Obrączki Ślubne, Pierścionki Zaręczynowe

Powrót