Wesele nie tylko dla dorosłych

wesele-nie-tylko-dla-doroslych

Dzieci na weselu? Co zrobić, aby obecność maluchów na przyjęciu nie skończyła się katastrofą.

Przystojny pan młody, u jego boku narzeczona w pięknej sukni. Przed nimi dumnie kroczy, równie przystojny co pan młody, mały brzdąc niosący obrączki-przez taką scenę rozpłynął się już nie jeden kobiecy makijaż. Nie chodzi tu wcale o widok pary młodej stojącej na ślubnym kobiercu, ale o malucha, który zapewne nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i z dziecięcą ciekawością rozgląda się dookoła. Taką oto wzruszającą i zabawną równocześnie wizję mąci pytanie: co zrobić z brzdącem podczas wesela?

Oczywiście można zaprosić rodzinę bez dzieci-wydaje się, że problem jest rozwiązany. Tylko, czy aby na pewno zatroskana mama, która zostawi swoją pociechę na całą noc pod opieką niani będzie dobrze bawić się na naszym przyjęciu? Może warto pomyśleć o zorganizowaniu czasu maluchom na weselu? Oczywiście przyjęcie weselne z dziećmi to większy problem organizacyjny. Państwo młodzi muszą pomyśleć o atrakcyjnych zabawach dla najmłodszych i zapewnić im ciche miejsce na odpoczynek. Ten pierwszy problem można jednak rozwiązać zatrudniając animatora zabaw dla dzieci, takie usługi świadczy firma www.dziecinaweselu.pl

Pod okiem wykwalifikowanej opiekunki maluchy na pewno nie będą się nudzić i pozwolą rodzicom dobrze się bawić. Animatorzy zapewnią dzieciom rozrywkę poprzez liczne zabawy, konkursy i tańce. Kiedy zaś maluchy zmęczą się już weselnym szaleństwem wykwalifikowane opiekunki położą je spać i przypilnują aż do powrotu rodziców. Wiele lokali weselnych oferuje możliwość korzystania z ogrodu lub posiada plac zabaw przy sali weselnej, co rozszerza możliwości animatorów o zabawy na świeżym powietrzu. Latem, kiedy wieczory są długie i ciepłe korzystanie z ogrodu, czy placu zabaw jest dla dzieci dużą atrakcją.

Zatrudnienie dla dzieci animatorów zabaw na czas wesela rozwiązuje wiele problemów. Przede wszystkim problemy mam, które często trzymają swoje dzieci na kolanach przez całe wesele i nie mogą jak inni cieszyć się szczęściem nowożeńców. Jest również atrakcją dla samych maluchów, dla których weselna zabawa na pewno nie przemieni się w długi, nudny wieczór.

Atrakcje dla dzieci, w osobach animatorów wiążą się oczywiście z dodatkowymi kosztami. Jednak warto się zastanowić nad tym pomysłem zwłaszcza, kiedy w rodzinie jest dużo dzieci. Trud i koszty na pewno zrekompensuje widok zadowolonych gości i oczywiście szczęśliwych maluchów, a efekty będzie można obejrzeć na zdjęciach i pamiątkowym filmie z wesela.

GdzieWesele.pl poleca firmę www.dziecinaweselu.pl

Angelika Skóra