Zabytkowy, czy nowoczesny- samochód do ślubu

zabytkowy-czy-nowoczesny-samochod-do-slubu

Jak zrobić oszałamiające wrażenie i wzbudzić zachwyt gości? Wybierając do ślubu nietypowy i atrakcyjny samochód.


Przy wyborze samochodu do ślubu należy kierować się przede wszystkim charakterem wesela. Jeśli organizujemy wesele tematyczne, auto musi wpisywać się w jego konwencję. Sprawa jest dużo prostsza, jeśli wesele jest tradycyjne, bez motywu przewodniego. Oferta samochodów do ślubu jest niezwykle różnorodna-od zabytków, po nowoczesne limuzyny. Wszystko zależy od inwencji i upodobań klientów. Aby sprostać ich oczekiwaniom firmy urozmaicają swoją ofertę, tak aby każda para, która zechce wynająć samochód do ślubu, znalazła coś dla siebie.


Wjazd z rozmachem

Dużą popularnością wśród młodych par cieszą się limuzyny, zarówno te nowoczesne, jak i te w stylu retro. Wjazd pary młodej Lincolnem Town Car California lub Excalibur’em, jaki w swej ofercie ma firma www.samochodydoslubu.pl zawsze robi piorunujące wrażenie. Te dziewięciometrowe limuzyny sprawiają, że nowożeńcy podróżują w komfortowych warunkach, bez obawy, że suknia panny młodej zostanie pomięta lub pobrudzona. Wynajem limuzyny do ślubu jest dobrym pomysłem dla par, które lubią rozmach i przepych. Te ekskluzywne samochody z całą pewnością nie pozostaną niezauważone na ulicy.


Elegancja w stylu retro

Dla par, które cenią elegancję w stylu lat ’20 lub ’30 najlepszym wyborem będzie samochód zabytkowy. Chevrolet National AB czy Alfa Romeo Cherry stworzą niepowtarzalny klimat, a nowożeńcy wygodnie i stylowo przybędą na ceremonię ślubu. Narzeczeni często decydują się na stare, zabytkowe samochody, dlatego też warto zainteresować się odpowiednio wcześnie wyborem auta i szybko dokonać rezerwacji. Kolejka do wynajmu samochodu w stylu retro powiększa się bowiem z roku na rok.


Luksusowa klasyka

Narzeczeni, którym nie zależy na rozmachu, na pewno zainteresują się klasycznymi i popularnymi autami. Nie umniejsza to jednak ich luksusowi. Chrysler 300C, czy Ford Mondeo to standardy wśród ślubnych samochodów. Są często wybierane i gwarantują młodym parom komfort i wygodę bez przesadnego przepychu. Wybór auta do ślubu zależy od indywidualnego pomysłu i preferencji młodej pary. Oferty firm wypożyczających auta do ślubu są tak bogate i różnorodne, że na pewno, wśród setek samochodów, każdy znajdzie coś odpowiedniego.

 


Więcej o samochodach do ślubu na www.samochodydoslubu.pl 

 

Angelika Skóra