Zapytanie
501... telefon

Dance4you fitness club

Marsz. Piłsudskiego 83, Będzin, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Lędziny, Siemianowice Śląskie

501... telefon
Wyświetleń: 1430


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dance4you fitness club

Uczymy różnych rodzajów tańca według najnowszych światowych trendów. W ofercie posiadamy taniec nowoczesny, latynoamerykański i klasyczny. Przygotujemy propozycję dla dosłownie każdego i w każdym wieku. Zajmujemy się również gimnastyką korekcyjną, fitnessem, streachingiem i zajęciami ruchowymi. Zajęcia odbywają się w naszych klimatyzowanych salach.

Posiadamy kadrę wykfalifikowanych instruktorów, którzy pomoga Ci podjąć pierwsze kroki związane z tańcem, jak i zadbają o odpowiedni rozwój Twoich dotychczasowych umiejętności, co sprawi, że od razu poczujesz się u nas jak w domu.

Zawsze w pierwszej kolejności dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych. W trosce o zdrowie Twoje, lub Twojej pociechy, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, i zawsze pozostajemy w kontakcie z odpowiednimi służbami.

Z myślą o wszystkich przyszłych małżonkach, przygotowaliśmy ofertę specjalną. Tylko u nas profesionalne przygotowanie do weselnego "pierwszego tańca". Zapraszamy wszystkich narzeczonych, do skorzystania z indywidualnych lekcji, z naszym instruktorem, który w profesionalny sposób zadba o naukę tańca, i choreografię . Przyjemna atmosfera, mnóstwo usmiechu, a w efekcie rewelacyjny układ który zapamiętacie na lata. Nie martw się o czas. Elastyczne godziny lekcji dostosowane są do Twoich codziennych obowiązków. Napisz do nas lub zadzwoń, i podaruj sobie fantastyczne wspomnienia z najważniejszego dnia w życiu.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Będzin, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót