Zapytanie
535... telefon

Cake Me

Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Reda, Sopot, Pruszcz Gdański

535... telefon
Wyświetleń: 635


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Cake Me

Koncepcja naszej pracowni powstała z potrzeby dzielenia się smakiem i pięknem w jednej odsłonie. Dbamy o każdy szczegół zamówienia: od naturalnych i sezonowych składników po wyjątkowe połączenie smaków i aranżację. Jest to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa!

Wśród wielu zmieniających się zwyczajów, nieodłącznym elementem przyjęcia jest Tort. Jest on czymś więcej, niż tylko deserem - według tradycji wierzono, że podarowanie Gościom słodkości zwróci się w postaci szczęścia. Taką też myśl wkładamy w naszą twórczość- sprawiamy, że obecność naszych Tortów i Słodkich Bufetów, podkreśla szczególną wagę uroczystości, zaś goście mają możliwość przeżywania wyjątkowych słodkich chwil, delektując się deserami w niecodziennej, zachwycającej formie.

Wszystkie nasze wyroby to połączenie wieloletniego doświadczenia, wysokiej jakości składników oraz niebanalnych smaków. Stawiamy na detale, z radością kreując Torty i Słodkie Stoły dopasowane idealnie do motywu przewodniego przyjęcia, sprawiając że przyciągają uwagę i stają się obleganą atrakcją, bez względu na wiek i okazję.

Pozwólcie się rozkochać w naszych słodkościach, korzystając z oferowanej przez nas degustacji oraz konsultacji, która pozwoli nam dokładniej poznać Wasze oczekiwania i zadbać o wyjątkowe detale. Ponieważ ważne chwile zasługują na wyjątkową oprawę!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły
  • Cup Cake

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Oprawa, Cukiernie

Powrót