Zapytanie
666... telefon

Chantilly - Torty, słodkie stoły

Regis 7A, Bochnia, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Wadowice, Niepołomice, Proszowice, Brzesko, Limanowa, Kazimierza Wielka, Skalbmierz, Gdów, Tymbark, Nowy Wiśnicz

666... telefon
Wyświetleń: 716


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Chantilly - Torty, słodkie stoły

Pozwólcie nam, a sprawimy że Wasze wesele będzie niezapomniane.

Nasza cukiernia od ponad 15 lat przygotowuje słodkości. Nie uznajemy sztucznych dodatków, niepotrzebnych spulchniaczy. Do każdego zamówienia przykładamy szczególną uwagę i wkładamy całe serce.

Wszelkie słodkości, niezbędne na każdym weselu znajdziecie u nas. Przygotujemy nie tylko wyśmienity tort, ale również słodki stół, ciasto, pierniczki z podziękowaniami oraz na pożegnanie Gości – paczki z ciastem. Dbamy o spójną koncepcje Waszego wesela dlatego dopasujemy dekoracje tortu, słodkiego stołu czy kolor wstążki na paczce według Waszego pomysłu.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która kompleksowo przygotowuje słodkie stoły. To nie tylko pyszne słodycze, ale również aranżacja całości, zastawa, dodatki, kwiaty i winietki. Dodatki sprawiają,
że każdy stół jest inny. Od początku naszym założeniem była spójność słodkiego stołu z całym weselem.
Masz nietypowy temat przewodni wesela? Świetnie! Uwielbiamy również współprace nieoczywiste, które pozwalają rozwinąć kreatywność. Słodkie stoły to nasza pasja.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły
  • Cup Cake

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bochnia, Oprawa, Cukiernie

Powrót