Zapytanie
55... telefon
Wyświetleń: 1675


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Cukiernia Hildebrandt - Wyjątkowe Wypieki na WeseleNasza Ciastkarnia dzięki doświadczeniu oraz profesjonalizmowi zapewnia Państwu produkty najwyższej jakości. To dzięki staraniom oraz korzystaniu ze sprawdzonych tradycyjnych technologii, naturalnych składników, jakość naszych ciast, tortów oraz innych wyrobów jest do dziś uznawana wśród konsumentów.

CIASTA
Oferujemy dla Państwa ciasta klasyczne, kuszące swym tradycyjnym wyglądem jak i smakiem takie jak serniki, makowce, babki, zebry, murzynki, pierniki czy inne.
W naszym wachlarzu smaków nasi klienci znajdą także ciasta wyjątkowe i oryginalne. Możemy poszczycić się ciastami deserowymi np. rafaello, cappuccino, luwr, snickers, kostki z galaretką, delicja, toffi, rolady oraz inne wyroby kremowe.
Jesteśmy w stanie spełnić każdą słodką zachciankę naszych klientów.

TORTY WESELNE
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty tortów weselnych.
Do Państwa dyspozycji mamy aż 12 stelaży, z których możemy wykonać zarówno tort tradycyjny jak również wyjątkowy.
Przysmaki weselne w naszej galerii to tylko inspiracja dla Państwa do zaprojektowania własnego niepowtarzalnego tortu. Ten szczególny element ceremonii jest bardzo istotny, gdyż wspólne krojenie tortu oznacza początek nowego, wspólnego życia i jest pierwszym obowiązkiem wobec samych siebie, a zarazem obietnicą na wspaniałą przyszłość.
Nasze torty weselne wykonujemy na bazie bitej śmietany w różnych smakach, oczywiście przyjmujemy zamówienia na indywidualne pomysły. Nasza firma oferuje również dostawę do dowolnego miejsca oraz o umówionej godzinie.
Pomożemy Państwu podjąć decyzję o wielkości tortu tak, by każdy gość mógł rozkoszować się jego wyjątkowym smakiem.

TORTY OKAZJONALNE
Oprócz tortów weselnych oferujemy również torty na różne okazje, od chrzcin przez urodziny, po torty na rocznice czy wieczory panieńskie/kawalerskie.
Nasza zdolna załoga, co dzień stara się sprostać wymaganiom klientów. Przy tworzeniu tortów bazujemy głównie na bitej śmietanie w różnych smakach.

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ewa 2023-07-19 07:11:56

Ocena: 5

Najpiękniejsze i najsmaczniejsze torty weselne w okolicy. Polecam ❤️

Tagi: Pasłęk, Oprawa, Cukiernie

Powrót