Zapytanie
691... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

 Palona Czekolada - torty i inne słodkości 


Kilka słów o Pracowni

Mam na imię Magda, moja Pracownia słodkości znajduje się w Sosnowcu. Palona Czekolada to miejsce, które powstało z połączenia pasji, wyjątkowych smaków i piękna. W swoje wypieki wkładam całe serce. Bazując na tradycyjnych recepturach, nowoczesnych formach i zdobieniach, a także składnikach najlepszej jakości i świeżości przygotowuję dla Państwa słodkie poczęstunki umilające rodzinne spotkania i wyjątkowe okazje.

Torty ślubne

Tort weselny musi być pod każdym względem idealny. To on stanie się wyjątkową ozdobą przyjęcia weselnego. Dlatego każde zamówienie tortu weselnego jest szczegółowo omawiane, aby jak najdokładniej odzwierciedlić oczekiwania Przyszłej Pary Młodej. Dekoracja tortu może nawiązywać do motywu przewodniego, koloru czy kwiatów wykorzystanych w bukiecie ślubnym Panny Młodej.

Słodkości musowe

Coraz bardziej popularne słodkości musowe, to słodycz, która rozpływa się w ustach. Piękny lustrzany blask polewy i delikatny środek, będą idealnym uzupełnieniem każdego przyjęcia.

Słodki Stół

Słodki Stół zachwyci Państwa gości wyglądem odzwierciedlającym kolorystykę i motyw przewodni przyjęcia, a także wyjątkowym smakiem i różnorodnością deserów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Inne słodkości

Cake popsy, deserki, muffiny, ciasteczka, słodkie podziękowania dla gości, to jedne z pozostałych słodkości jakie wykonuję w mojej Pracowni. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, za każdym razem staram się doradzić i pomóc w wyborze, aby każde rodzinne spotkanie i przyjęcie, zyskało wyjątkową słodką oprawę.

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły
  • Cup Cake

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sosnowiec, Oprawa, Cukiernie

Powrót