Zapytanie
602... telefon
Wyświetleń: 453


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Tortelo - Torty, słodkie stoły

Tort to Król Stołu, Grande Finale wielu imprez i moje „oczko w głowie”, dlatego traktujemy go specjalnie.

Może być przygotowany na delikatnie nasączonym biszkopcie, luksusowej bezie czy z aksamitnego musu. Biszkopt pieczemy zawsze na prawdziwych jajach, a do kremów używamy wysokiej jakości śmietany, serka mascarpone, dodajemy sezonowe lub egzotyczne owoce, konfitury, praliny, czekoladę belgijską.
Do kwestii dekoracji tortów podchodzimy z estetycznym umiarem i zgodnie z najnowszymi trendami.

Mogą Państwo skorzystać z naszych gotowych propozycji lub zostać współautorem pysznego tortu wybierając jego wielkość, rodzaj biszkoptu, smak praliny, krem i dodatki do kremu, a nawet dekorację.
Naszą specjalnością są torty weselne, urodzinowe i na każdą okazję, ale w ofercie jest też wiele innych propozycji, takich jak słodkie stoły czy makaroniki.

Szczególnie lubiane miniciasteczka, monoporcje, mufinki, torciki i ptysie proponujemy tym, którzy wyznają zasadę „Weź mniej, spróbuj więcej” zarówno na przyjęcia towarzyskie jak i imprezy firmowe. Na specjalnie ustawionych (również piętrowo) i zaaranżowanych tacach tworzą apetyczną kolorową kompozycję, dającą przyjemność wyboru, degustacji i wrażeń estetycznych.

W TORTELO używamy tylko najwyższej jakości składników: prawdziwego masła, śmietany, jajek, a także belgijskiej czekolady. Nie używamy
polepszaczy smaku ani sztucznych konserwantów. Wielką wagę przykładamy do estetyki i życzeń Klienta.

Słodzimy od serca.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły
  • Cup Cake

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Cukiernie

Powrót