Zapytanie
504... telefon

BB Florist - Pracownia Florystyczna Beata Borgus

Jaworzno, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Oświęcim, Olkusz, Chrzanów, Zawiercie, Trzebinia, Bieruń

504... telefon
Wyświetleń: 549


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

BB Florist - Pracownia Florystyczna Beata Borgus

Kwiaty fascynują mnie od zawsze. To moja wielka pasja, która zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Pasja powstała z potrzeby serca ze względu miłości do kwiatów, uwielbienia do natury i piękna. Nieustające zainteresowanie tematem oraz towarzyszący temu szacunek do świata roślin spowodowały, że florystyka na dobre zagościła w moim życiu prywatnym - to „bycie z kwiatami na Ty.”

Nieustannie obserwuję florystyczny świat poszukując nowinek i inspiracji, które mogłabym przenieść do swoich dzieł. Moją miłością niezmiennie pozostaje też ikebana - japońska sztuka układania kwiatów, która z zasady „wynosi” kwiaty, nadając im ogromną wartość emocjonalną i duchową. Do tej pory bardzo rzadko się nią dzieliłam. Była to galeria zdjęć, którą w tak zwanym międzyczasie udało mi się zrobić z dotychczasowych florystycznych realizacji. Wystarczy odrobina cierpliwości i radości z tworzenia, by to, co skryte ujawniło się w świecie widzialnym i cieszyło nasze serca.

W ofercie:
- projektowanie scenografii ślubnych,
- kompozycje kwiatowe,
- bukiety ślubne i okolicznościowe,
- indywidualne projekty stylizacji wnętrz tworzone z wielkim zaangażowaniem i pasją.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jaworzno, Oprawa, Dekoracje

Powrót