Zapytanie
720... telefon
Wyświetleń: 2764


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Black & White Katarzyna Kinal

Witam serdecznie

  Jestem certyfikowanym wedding plannerem. Z chęcią pomogę Państwu w organizacji i przygotowaniach do Waszego ślubu. Zajmujemy się kompleksową organizacją przygotowań, począwszy od znalezienia dla PM miejsca zaślubin (sala, plener) poprzez wybranie podwykonawców, sporządzenie umów, aż do koordynacji Dnia Ślubu.

  W swojej ofercie proponuję Państwu również indywidualne projekty slubne na dekoracje sal i kościołów. Prowadzimy wypożyczalnię weselną i posiadamy w niej wszystkie elementy i akcesoria ,które widzą  Państwo w naszym portfolio jak np: nowość! luksusowe krzesła oraz klęcznik do kościoła, różnego rodzaju ścianki za  PM, obrusy i serwetki ,białe pokrowce na krzesła, złote podtalerze, postumenty na kwiaty, biały i czerwony dywan i wiele innych.

  Naszą ofertę kierujemy głownie do PAR, które nie mają możliwości zajęcia się organizacją ślubu, ponieważ nie mają na to czasu lub przebywają za granicą. Oczywiście pozostałych narzeczonych również zapraszamy do kontaktu ;) Działamy na terenie dolnego śląska i woj.lubuskiego ale jesteśmy w stanie dojechać w inne okolice Polski i nie tylko.

 WAŻNE !!   Preferujemy kontakt tylko telefoniczny lub poprzez komunikator messenger i powołanie się na portal ,,Gdzie wesele ! Do usłyszenia ;)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka
  • Dekoracje balonowe
  • Podświetlane napisy
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bolesławiec, Oprawa, Dekoracje

Powrót