W pobliżu: Wrocław, Jelenia Góra, Kłodzko, Głogów, Legnica, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Karpacz, Szklarska Poręba, Ząbkowice Śląskie, Lubin, Polkowice, Zgorzelec, Bogatynia
Black & White Katarzyna Kinal
Witam serdecznie
Jestem certyfikowanym wedding plannerem. Z chęcią pomogę Państwu w organizacji i przygotowaniach do Waszego ślubu. Zajmujemy się kompleksową organizacją przygotowań, począwszy od znalezienia dla PM miejsca zaślubin (sala, plener) poprzez wybranie podwykonawców, sporządzenie umów, aż do koordynacji Dnia Ślubu.
Wykonujemy też dekoracje ślubne jak strojenie sal i kościołów. Prowadzimy wypożyczalnię dekoracji i akcesoriów, jak np: pokrowce na krzesła, złote podtalerze, postumenty na kwiaty, kandelabry, biały i czerwony dywan i wiele innych.
Naszą ofertę kierujemy głownie do PAR, które nie mają możliwości zajęcia się organizacją ślubu, ponieważ nie mają na to czasu lub przebywają za granicą. Oczywiście pozostałych narzeczonych również zapraszamy do kontaktu ;)
Zapraszamy do kontaktu!
Tagi: Bolesławiec, Oprawa, Dekoracje