Zapytanie
533... telefon

Deco Floral - Studio dekoracji imprez i pracownia florystyczna

Skrzeszew, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Radom, Piaseczno, Radzymin, Wołomin, Grójec, Płońsk, Łowicz

533... telefon
Wyświetleń: 850


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Deco Floral - Studio Dekoracji Imprez i Pracownia Florystyczna

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje ślubne. Przyjmujemy zamówienia na bukiety,
oferujemy dekoracje biur, hoteli, restauracji oraz spełniamy inne Państwa życzenia.

Dodamy uroku każdej ceremonii, a w wybranych przez Państwa miejscach stworzymy niepowtarzalną atmosferę. Kreatywność, elegancja i klasa są naszą wizytówką, a spełnianie życzeń klientów wspaniałym wyzwaniem. Dbamy o to, aby każda uroczystość była wyjątkowa, a najpiękniejsze chwile jeszcze piękniejsze. Oferujemy dekoracje sal weselnych, samochodów, kościołów, imprez firmowych i okolicznościowych.

Nasze godziny pracy są elastyczne, dopasowujemy się do klienta. Dekoracje i kwiaty dostarczamy we wskazane przez Państwa miejsce o wybranej porze. Wszystkie elementy dekoracji weselnych są naszą własnością i nie ma potrzeby dodatkowego wypożyczania.
Najważniejsza dla nas jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Dbamy, o to aby nasze dekoracje i aranżacje kwiatowe były najwyższej jakości. Zaopatrujemy się u najlepszych dostawców kwiatów, gwarantujemy świeżość kwiatów.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skrzeszew, Oprawa, Dekoracje

Powrót