Zapytanie
509... telefon

DecoDora Wypożyczalnia dekoracji okolicznościowych

Gabryelin, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Pruszków, Sochaczew, Otwock, Radom, Białobrzegi, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Grójec, Garwolin, Pionki, Marki, Tarczyn

509... telefon
Wyświetleń: 889


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DecoDora Wypożyczalnia dekoracji okolicznościowych

Wypożyczalnia dekoracji okolicznościowych “DecoDora” powstała z myślą o klientach, którzy pragną udekorować przyjęcie za niewielką kwotę. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych jak i firm dekoratorskich, hoteli, restauracji czy fotografów.

Możliwość wypożyczenia dekoracji jest nowym trendem do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, nie tylko ślubów. Masz możliwość wypożyczenia dekoracji, która jest z pewnością bardziej ekonomiczną oraz wygodną formą aranżacji przestrzeni.

Nasze przedmioty, dzięki zmienności detalu, da się zaaranżować pod niemal każdy styl i kolor. Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Jednym słowem – macie profesjonalny, efektowny i oryginalny wystrój niczym z pracowni dekoratorskiej niewielkim kosztem. Dekoracje są w idealnym stanie technicznym i mogą być wykorzystane na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Naszą ofertę będziemy sukcesywnie wzbogacać, abyście Wy jak i Wasi goście czuli magię wyjątkowych chwil.

Jeśli nie znajdziecie dekoracji jakich potrzebujecie prosimy o kontakt z nami – postaramy się sprostać Waszym wymaganiom :)

Pamiętaj! Ceny podane na stronie za wypożyczenie dekoracji/atrakcji mogą ulec zmianie, przewidziane są rabaty dla wynajmu jednorazowego z naszego asortymentu tzn.(wypożyczając dekoracje w większej ilości niż jedna) Zapytaj o rabat.

Współpracujemy również z profesjonalnymi pracowniami florystycznymi, którzy wykonają dla Was piękną oprawę z kwiatów żywych jak i sztucznych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Napis Love
  • Dekoracje balonowe
  • Podświetlane napisy
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gabryelin, Oprawa, Dekoracje

Powrót