Zapytanie
501... telefon
Wyświetleń: 3431


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DekoracjaŚwiatłem.eu - Wyjątkowa Dekoracja Światłem na Wesele


Wesele w najlepszym świetle! Tego dnia wszystko musi być doskonale przygotowane, ma olśniewać – to oczywiste. Właściwe oświetlenie jest jak odpowiednia kreacja – podkreśla naturalne piękno i harmonizuje, ale także nadaje wyjątkowego charakteru, potrafi odmienić i stworzyć nastrój, zwraca uwagę na to, co ważne. Światło jest kreacją, w którą przystrajamy architekturę i ruch, podkreślamy nim dynamikę tańca i tworzymy piękne tło dla zdjęć i filmu.

Z oświetleniem pracujemy od bardzo dawna, mamy za sobą realizację w Polsce i zagranicą, współtworzyliśmy wielkie międzynarodowe eventy i naprawdę kameralne przyjęcia. Lata doświadczenia nauczyły nas najpierw słuchać – naszym celem jest zaaranżować coś, co spełni Twoje wyobrażenia o przyjęciu marzeń, dlatego zawsze zaczynamy od rozmów – jesteśmy z Wami w procesie planowania. Po setkach realizacji możemy także zaproponować rozwiązania, które z pewnością zadziałają, dlatego nie bój się zadawać pytań.

Współczesna technika oświetleniowa pozwala realizować wręcz baśniowe efekty, wystarczy sprzęt i specjaliści. Przed wydarzeniem pojawiamy się w sali, w dniu imprezy montujemy je dużo wcześniej i dokładnie sprawdzamy i dopinamy na ostatni guzik. Możesz skupić się na uczuciach i przeżywaniu tego cudownego wieczoru.

Oprócz oświetlenia oferujemy także wspaniały efekt „tańca w chmurach” czyli tak zwanego ciężkiego dymu. W połączeniu z efektownym oświetleniem, pozostawi wspaniałe wspomnienia i pozwoli uzyskać bajecznie piękne zdjęcia.

Proponujemy:
- oświetlenie architektoniczne LED
- oświetlenie parkietu: reflektory LED, ruchome głowice, listwy LED, wytwornice mgły
- ciężki dym na pierwszy taniec
- napisy LOVE
- architektoniczne oświetlenie zewnętrzne

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

  • Dekoracje światłem

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Piastów, Oprawa, Dekoracje

Powrót