Zapytanie
501... telefon

DekoracjaŚwiatłem.eu

ul. Keniga 18, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Poznań, Legionowo, Leszno, Lublin, Białystok, Radom, Bydgoszcz, Płock, Łódź, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Pułtusk, Płońsk, Ciechanów, Ostrołęka

501... telefon
Wyświetleń: 1653


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

DekoracjaŚwiatłem.eu

Ekskluzywna atrakcja na wyjątkowe wesele

Oświetlenie miejsca, w którym odbywa się impreza, pozwala elegancko ozdobić i wyeksponować architekturę lokalu, podkreślając wyjątkowy charakter miejsca i tworząc tym samym atrakcyjne warunki wizualne dla gości, jak również fotografów i kamerzystów uwieczniających wydarzenie.

Nieograniczony dobór barw oraz wszechstronne możliwości umiejscowienia urządzeń sprawiają, że jesteśmy w stanie zmienić wystrój każdego wnętrza, odpowiednio je oświetlając.

Pięknym miejscom dodamy jeszcze większego splendoru lub dostosujemy wnętrza skromniejszych obiektów do przyjętej przez Państwa koncepcji dekoracyjnej.

Posiadamy szeroki asortyment sprzętowy, dzięki któremu oprócz standardowego oświetlenia przestrzeni, zapewnimy także efekty specjalne, np. w postaci niskiego dymu unoszącego się nad podłogą w trakcie pierwszego tańca Pary Młodej (tzw. "taniec w chmurach").

Pasja i zamiłowanie do kreacji to nasza wizytówka. Aranżacja światłem wykonana przez nasz zespół doświadczonych profesjonalistów, to gwarancja usługi na najwyższym poziomie.

Zaletą dekoracji światłem jest to, iż ma ona uniwersalne przeznaczenie. Zakres i dobór świateł możemy dopasować zarówno do małych jak i większych budżetów. W cenę zawsze wliczone są: dowóz, montaż i demontaż sprzętu. Przede wszystkim zaś nasi profesjonaliści w doborze i aranżacji oświetlenia kierują się konwencją wydarzenia, stawiając przy tym na równi preferencje oraz gust Klienta, tak aby poczuł się on w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym. Dla nas każda realizacja jest niepowtarzalna i wyjątkowa, dlatego poszczególne zlecenia wyceniamy indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na naszej stronie internetowej: http://dekoracjaswiatlem.eu/ oraz do mailowego sprawdzania terminów i składania zapytań.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Dekoracje

Powrót