Zapytanie
502... telefon

Dekoratorki

Ul. Poznańska 14b/1, Wiry, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Leszno, Gostyń, Mosina, Kościan, Rawicz, Konin, Kalisz, Szamotuły, Gniezno, Słupca, Września, Oborniki, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Plewiska

502... telefon
Wyświetleń: 34


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dekoratorki - wyjątkowe dekoracje na wesele & florystyka ślubna


Przepiękne dekoracje ślubne wykonywane na terenie całej Wielkopolski. Niepowtarzalne aranżacje ślubne i wiele florystycznych kompozycji. Bukiety ślubne, kwiaty na stoły ślubne, weselne dodatki. Całość niepowtarzalna  i tworzona z dbałością o każdy szczegół, tylko po to, aby Wasz ślub był wyjątkowy. Marzycie o pięknej dekoracji ślubnej, zapraszamy do naszej wyjątkowej pracowni florystycznej.

Dekoracje ślubne i weselne, aranżacje, zabawa detalami to nasza pasja. Uwielbiamy tworzyć niepowtarzalne projekty i pracować z naszymi klientami. Kompozycje florystyczne dopasowujemy do oryginalnych pomysłów i wymagań klientów. Podczas spotkania staramy się poznać marzenia, a w trakcie realizacji urzeczywistnić je. Jesteśmy przekonani, że im bardziej nietypowa aranżacja florystyczna, tym więcej zabawy w tworzeniu dekoracji.

Nasz zespół to grupa ludzi z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi i dużym doświadczeniem. Jesteśmy po szkołach florystycznych, plastycznych, kursach designu i projektowania. Śledzimy trendy dekoracyjne i staramy się, aby każda uroczystość zachwycała przybyłych gości.

Jest nam niezmiernie miło, że zainteresowali się Państwo naszymi usługami dekoratorskimi. 

Chętnie spotkamy się w celu wstępnego omówienia projektu i przygotowania dla Państwa przepięknej aranżacji florystycznej, na spotkaniu pomożemy dobrać dodatki ślubne i postaramy się przekazać jak najwięcej informacji związanych z organizacją ślubu.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, proszę do nas pisać lub dzwonić, jesteśmy do dyspozycji.

  • Florystyka
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wiry, Oprawa, Dekoracje

Powrót