Zapytanie
663... telefon

DIVIN Pracownia florystyczna

ul. Wodna 13, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Luboń, Kórnik, Kościan, Śrem, Szamotuły, Gniezno, Gniezno, Września, Wągrowiec, Oborniki, Nowy Tomyśl, Jarocin, Grodzisk Wielkopolski

663... telefon
Wyświetleń: 154


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

50 zł

DIVIN Pracownia florystyczna

DIVIN to Pracownia Florystyczna w samym centrum Poznania/Stary Rynek Wodna 13, lokal z witryną. Zajmująca się dekoracją przy użyciu najlepiej wyselekcjonowanych kwiatów. Firma specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych Flower Box’ów. Nasze produkty charakteryzuje wysoko jakość, oryginalność i elegancja. Flower Box jest idealną dekoracją weselną oraz pomysłem na prezent w podziękowaniu dla rodziców. Stworzymy aranżację ślubną kościoła, oprawę dekoratorską sali weselnej/przyjęcia, przystrojenie sesji fotograficznej, odpowiedni dobór kwiatów do bukietów, wianków lub innych dodatków potrzebnych do spójnego wyglądu Państwa Młodych oraz Świadków. Jesteśmy pracownią florystyczną, która jest otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Dla nas najważniejszy jest klient oraz jego potrzeby. Kochamy kwiaty, staramy się dobrać odpowiednie gatunki, kolory pod wystrój wnętrza. 

Kwiaty wieczne – to żywe kwiaty, poddane specjalnemu procesowi stabilizacji. Dzięki temu zachowują piękno od 1-3 lat. Do wyboru róże oraz goździki. Kwiaty żywe – Flower Box z kwiatami żywymi jest lepszym rozwiązaniem niż tradycyjny bukiet. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka
  • Dekoracje balonowe
  • Podświetlane napisy
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Oprawa, Dekoracje

Powrót