Zapytanie
721... telefon

Firma Dekoracyjna Claudia

Załęże 156, Jasło, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Jarosław, Przeworsk, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Krosno, Sanok, Leżajsk, Strzyżów, Lesko, Wetlina

721... telefon
Wyświetleń: 2347


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Firma Dekoracyjna Claudia - Dekoracje weselne i ślubneFirma Dekoracyjna Claudia świadczy usługi w zakresie: dekoracje ślubne i weselne, dekoracje komunijne, studniówki, eventy, imprezy rodzinne, imprezy biznesowe, bankiety.

Posiadamy bardzo bogaty asortyment, dużą ilość wysokiej jakości tkanin w różnych kolorach i odcieniach. Oferujemy również możliwość wypożyczenia dekoracji: napis LOVE, pokrowce na krzesła, obrusy, bieżniki, bankietówki, podtalerze, wytwornica baniek, kurtyny świetlne, lampy LED, świeczniki, latarnie, tablice z rozmieszczeniem gości, szklane wazony na stoły i wiele innych. 

Oferujemy również oprawę florystyczną. Bukiety i wiązanki, ślubne, butonierki, bukiety do kościoła, kompozycje na stoły. Ze względu na to, że zależy nam na jakości i świeżości naszych produktów, w pierwszej kolejności godne uwagi są kwiaty, które występują w danym okresie naturalnie. 

Działamy głównie na terenie i w okolicach takich miast jak: Jasło, Krosno, Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Tarnów, Gorlice, Dębica, Mielec, Sanok, ale zależy nam na dotarciu do każdego, więc z pewnością, jeśli trzeba to dojedziemy w każde miejsce.

  • Florystyka
  • Dekoracje balonowe
  • Dekoracje światłem
  • Podświetlane napisy
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kinga i Łukasz 2022-05-29 12:09:21

Ocena: 5

Polecamy serdecznie! To co ONI zrobili z naszą remizą przerosło nasze oczekiwania! Było przepięknie, goście nie poznali miejsca, w którym są 😁 dodatkowo dekoracja kościoła oraz bukiety i butonierki wymarzone 🥰 dziękujemy raz jeszcze! ❤️

N Natalia 2020-10-13 10:09:21

Ocena: 5

Profesjonaliści

Tagi: Jasło, Oprawa, Dekoracje

Powrót