Zapytanie
602... telefon

Floriculture | Nowoczesna scenografia ślubna

Kasprzaka 31A, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Radzymin, Wołomin, Grójec, Płońsk, Łowicz, Skierniewice

602... telefon
Wyświetleń: 107


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Floriculture | Nowoczesna scenografia ślubna

Florystyką zajmuję się od 2018 roku. Doświadczenie zdobywałam podczas licznych kursów, jednak to praca przy dużych projektach w topowych warszawskich pracowniach pozwoliła mi zdobyć najwięcej umiejętności i nabrać biegłości w projektowaniu kompletnych aranżacji. Samodzielne kroki stawiam od 2020 roku. Mam na swoim koncie kilkadziesiąt realizacji ślubnych i eventowych w całej Polsce. 

Co mogę Wam zaoferować?
Tworzę nowoczesne scenografie ślubne i eventowe. Najważniejsze są dla mnie detale i oryginalność. Dbam o to, aby projekt był dopracowany i spójny.
Współpracuję z wypożyczalniami i innymi podwykonawcami, aby świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Jak przebiega współpraca?
Spotkanie zacznę od wysłuchania Waszych pomysłów i oczekiwań, ustalenia motywu przewodniego oraz budżetu. Dobierzemy wspólnie również dodatkowe elementy dekoracyjne tj.: krzesła, tekstylia, zastawa. Następnie analizuję Wasze pomysły, dopasowując je do budżetu oraz wizji wydarzenia.
Tworzę pełną wizualizację projektu wraz ze szczegółową wyceną. Ostatni krok to podpisanie umowy oraz wpłata 25% zaliczki, która dla mnie stanowi zielone światło do rozpoczęcia działań nad Waszym ślubem. Zabieram się za rezerwację dekoracji, zamówienie kwiatów i koordynację zespołu.

Zapraszam do kontaktu!

  • Florystyka

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Dekoracje

Powrót