Zapytanie
886... telefon

Golden Rose - Pracownia dekoratorska

Bedkowice, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Wieliczka, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Oświęcim, Wadowice, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Chrzanów, Bochnia, Brzesko, Wolbrom, Kazimierza Wielka, Książ Wielki

886... telefon
Wyświetleń: 426


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Golden Rose - Pracownia Dekoratorska


Jesteśmy pracownią dekoratorską, która zajmuje się kompleksową aranżacją dekoratorską oraz florystyczną.

Zawsze staramy się przedstawić naszym klientom kilka różnych rozwiązań. Używamy najlepszych jakościowo materiałów oraz świeżych kwiatów, łączymy piękną tkaninę i światło, dodajemy kilka elementów z asortymentu naszej pracowni, tworząc spójną, pasującą stylistycznie dekorację, która spełni Wasze oczekiwania oraz zachwyci Waszych gości.

W ofercie między innymi dekoracja kościoła na ślub i dekoracja sali weselnej.

  • Florystyka
  • Dekoracje światłem
  • Podświetlane napisy
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

K Krzysztof Skubek 2024-05-06 16:44:49

Ocena: 5

Pracownia Dekoratorska Golden Rose stworzyła dla nas prawdziwie magiczne dekoracje na naszym weselu. Ich kreatywność i dbałość o szczegóły sprawiły, że sala wyglądała jak z bajki. Każdy element - od kwiatów po oświetlenie - był starannie dobrany, aby stworzyć harmonijną i elegancką atmosferę, która zachwyciła naszych gości. Ich kompetencja, profesjonalizm i elastyczność w dostosowywaniu się do naszych potrzeb sprawiły, że współpraca była dla nas przyjemnością. Zdecydowanie polecamy ich usługi każdemu, kto pragnie, aby ich wydarzenie było nie tylko piękne, ale także niezapomniane dzięki wspaniałej oprawie wizualnej.

Tagi: Bedkowice, Oprawa, Dekoracje

Powrót