Zapytanie
662... telefon

Kwiatowe Dekoracje Patrycja Górska

ul. Kamienna 25, Biała Nyska, Opolskie,

W pobliżu: Wrocław, Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Kędzierzyn-Koźle, Dzierżoniów, Wałbrzych, Brzeg, Nysa, Otmuchów, Niemodlin, Opole, Kluczbork, Namysłów, Głuchołazy, Głębinów, Pruchnik

662... telefon
Wyświetleń: 183


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kwiatowe Dekoracje Patrycja Górska - kwiaty giganty na wesele


Jestem Patrycja i od 2018 roku, wciąż zakochuje się w kwiatowych aranżacjach. Dla was je projektuje i tworzę. Wierzę, że mogę urzeczywistnić wszystko co zobaczy moja wyobraźnia. Cele i marzenia doprowadziły do otwarcia sklepu internetowego, w którym znajdziecie cząstkę mojego codziennego świata.

Nasze skarby czerpią inspirację z otaczającego ich świata. Ważne jest aby otaczały je rzeczy, które pobudzą wyobraźnię do kreatywnego działania. Wierzę, że dekoracja ich przestrzeni wywoła w nich pozytywne emocje, będą otwarci na nowe rzeczy i zauważą inne możliwości.

W naszym sklepie znajdziesz kwiatowe dekoracje projektowane i tworzone w Polsce. Kwiatowe zestawy wykonujemy z papierów premium z pięknym wykończeniem i dbałością o każdy detal. Możesz również stworzyć własne kwiaty z naszych Zestawów Kreatywnych - Kwiaty Giganty.

  • Florystyka
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Biała Nyska, Oprawa, Dekoracje

Powrót