Zapytanie
888... telefon

Lenonkowo

Długa 250, Polanka Wielka, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Chrzanów, Sucha Beskidzka, Zator, Mogilany

888... telefon
Wyświetleń: 254


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie


Spraw, by Twoje wesele stało się piękniejsze. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Par Młodych, jak i Dekoratorek/ów, Florystek/ów, Cukierniczek/ków oraz Właścicielek/li sklepów z dekoracjami i pamiątkami. 

 Gwarantujemy produkty o najwyższej jakości. Staramy się nie dopuszczać do wydawania dekoracji niekompletnych, uszkodzonych, niedopracowanych. W imię tej zasady, nie zważając na dodatkowe koszty (oczywiście, nie obciążając nimi również klientek i klientów) wolimy zacząć pracę od nowa, niż zawieść Wasze zaufanie. 

 Dzięki stałej współpracy z wieloma osobami pasjonującymi się swoją pracą, jesteśmy w stanie doradzić co jest godne uwagi oraz najchętniej wybierane. Przedstawiamy gotowe rozwiązania, mówimy o ich wadach i zaletach, a także bezpłatnie dopasowujemy projekty wedle Waszych próśb. To wszystko zapewnia Wam podjęcie optymalnej finansowo decyzji. 

Do nadania Waszej uroczystości elegancji, kolorów, pozytywnego klimatu, oferujemy Wam:

- tablice powitalne oraz pod plany stołów;

- numeratory stołów;

- napisy na stoły, tj.: "Wasze nazwisko", "Para Młoda", "Mrs&Mr", "Słodki Stół", " Wiejski Stół", "Księga Gości", "Ekipa do zadań specjalnych" i wiele innych (praktycznie dowolna treść);

- napisy (również w okręgach, prostokątach, drogowskazach i innych kształtach) do powieszenia oraz naklejenia na ścianach, w domu Państwa Młodych itd. - treść dowolna;

- toppery na tort (standardowe wzory, jak i personalizowane;

- winietki (grawerowane);

- koszyki ratunkowe;

- skrzynki kopertowe oraz na obrączki;

- oraz wiele innych dekoracji, o które warto zapytać. 


Jeżeli w naszej ofercie czegoś nie znajdziesz, zachęcamy do kontaktu. Wspólnie poszukamy rozwiązania i urzeczywistnimy Wasze pomysły. 

Nasze dekoracje możemy wykonać z ogromnej gamy rodzajów i kolorów pleksi, sklejki, HDF, MDF oraz tektury.

WARTO śledzić nasze poczynania, ponieważ plany rozwoju są szerokie i wkrótce dojdą takie rzeczy, jak asortyment podświetlany (LED'y), ścianki i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy!

  • Podświetlane napisy
  • Sklep ślubny
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Polanka Wielka, Oprawa, Dekoracje

Powrót