Wyślij zapytanie
504... telefon

Pracownia Florystyczna Passja-Flora

ul. Jana Sawy 3, Lublin, Lubelskie,

504... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 4514


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Pracownia Florystyczna Passja-Flora

W pracowni florystycznej Passja-Flora każda Panna Młoda znajdzie wymarzony bukiet ślubny. Przygotujemy wiązanki ślubne dla najbardziej wymagających Panien Młodych, bez względu na to, czy preferują w kwiatach klasykę czy też awangardę. Naszyjniki i bransolety wykonane ze świeżych kwiatów w komplecie z bukietem będą oryginalnym i pięknym uzupełnieniem stroju Panny Młodej.

Wykonujemy bukiety ślubne zwisające, biedermaier’owskie, z naturalnymi łodygami, kameliowe a także awangardowe i oryginalne również według pomysłu klientki. W pracowni florystycznej Passja-Flora panny młode oraz druhny mogą zamówić indywidualną i niepowtarzalną biżuterię wykonaną z kwiatów lub koronek, piór i kamieni. Oferujemy duży wybór kwiatowych i dekoracyjnym ozdób do włosów, naszyjniki, bransolety i kolczyki.

Na zamówienie klientki wykonamy biżuterię z koronki czy kamieni, z jakich uszyta i wykończona jest suknia, tak aby piękna biżuteria dopełniła całości.

Dekorujemy kwiatami sale weselne, kościoły, auta i torty weselne, sprawiając, że ten najważniejszy dzień będzie niezapomnianym dla Młodej Pary oraz gości. Dekoracja Sali weselnej jest bardzo ważnym elementem całej ceremonii ślubnej. Odpowiednio dobrane kwiaty i dekoracje podkreślą charakter lokalu, dodadzą mu uroku dzięki czemu goście zapamiętają niepowtarzalne wesele na długo.

Oferujemy bardzo różnorodne kompozycje kwiatowe, tak aby spełnić oczekiwania każdej panny młodej oraz idealnie dobrać aranżacje roślinne do stylu i wystroju lokalu.

Dysponujemy różnymi naczyniami, które udostępniamy klientom przy zamówieniu dekoracji kwiatowych. Kwiatowa dekoracja kościoła stworzy piękny nastrój i uświetni każdą uroczystość ślubną. Wykonujemy kompozycje pod ołtarz główny, mównicę, przy tabernakulum, a także ozdoby kwiatowe i kokardy przy ławkach. Krzesła dla młodych i drużbów oraz klęcznik ozdobimy eleganckimi narzutkami z żakardu lub satyny, z delikatnym akcentem kwiatowym wedle życzeń klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, Oprawa, Dekoracje

Powrót