Zapytanie
792... telefon

SłOdKiE CiAcHo

Alwernia, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Myślenice, Krzeszowice, Balice, Kęty, Andrychów, Chrzanów, Gdów, Modlniczka

792... telefon
Wyświetleń: 125


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

SłOdKiE CiAcHo - torty, ciasta, słodkie stoły na wesele


Jesteśmy pracownią artystyczną. Przygotowujemy domowe ciasta, torty okazjonalne na wesela, komunie, uroczystości rodzinne, słodkie stoły (candy bary), monoporcje, deserki na najlepszych jakościowo produktach. Realizujemy zamówienia indywidualne jak i firmowe a wszystko dostarczamy chłodnią by zachować świeżość i jakość produktu.

Torty - oferujemy torty na każdą uroczystość w wielu połączeniach smakowych. Wykonujemy je z należytą starannością i estetyką.

Ciasta - przygotowujemy domowe ciasta ze sprawdzonych receptur. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju ciasta zarówno pieczone, jak i gotowane oraz przygotowywane na zimno.  

Słodkie stoły - to znakomita atrakcja dla dzieci i dorosłych. Przyciąga wyglądem, smakiem i różnorodnością słodkości a my przygotowujemy je z dopracowaniem każdego szczegółu i staramy się aby współgrał z motywem przewodnim uroczystości.

Deserki - posiadamy szeroki wybór deserków w ciekawych połączeniach smakowych. Oferujemy monoporcje, deserki w pojemniczkach, lizaczki, babeczki i wiele innych.

  • Torty na wesele
  • Ciasta na wesele
  • Słodkie stoły
  • Cup Cake

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Alwernia, Oprawa, Dekoracje

Powrót