Zapytanie
695... telefon

Wedding by Ivy & Rose - Florystyka i dekoracje

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Wolsztyn, Luboń, Kościan, Śrem, Konin, Kalisz, Szamotuły, Gniezno, Września, Wągrowiec, Ostrów Wielkopolski, Świebodzin, Jarocin, Pleszew, Chodzież

695... telefon
Wyświetleń: 657


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wedding by Ivy & Rose - Florystyka i dekoracje

Jestem Kasia. Lubię otaczać się kwiatami i roślinami. Kocham naturę, najbardziej tą ujętą w kwiatach. Tworzę wymarzone śluby i wesela w zgodzie z naturą. W doborze kwiatów i zieleni kieruję się Twoim naturalnym pięknem. Wydobywam delikatność i wrażliwość, która drzemie w każdej z Nas.

Tworzę autorskie dekoracje kwiatowe, zainspirowane przyrodą i naturalnym krajobrazem.
O jakiej aranżacji marzysz? Podziel się. Jestem otwarta na wszystkie Twoje bardziej lub mniej szalone pomysły! To jest Twój ślub i będzie tak jak Ty sobie wymarzyłaś.

Nawet jeżeli mieszkasz za granicą, a chcesz zorganizować przyjęcie w Polsce, pisz do mnie. W takim przypadku zajmę się nie tylko dekoracjami i kwiatami. Chętnie pomogę w doborze sali weselnej, orkiestry, słodkiego stołu... Zajmę się tym, na co Ty nie będziesz chciała tracić czasu. W innym wcieleniu pracowałam jako tłumaczka (angielski, niemiecki, szwedzki). Kto wie, kiedy te moje sekretne umiejętności oraz inne, okażą się przydatne :)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Oprawa, Dekoracje

Powrót