Zapytanie
511... telefon
Wyświetleń: 803


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Your Deco - Dekoracje Ślubne

Pracownia Florystyczna Your Deco powstała z zamiłowania do kwiatów i pasji tworzenia wyjątkowych dekoracji na różnego rodzaju uroczystości. Jesteśmy zespołem kreatywnych młodych ludzi lubiących wyzwania i ciekawe projektu. Swoje doświadczenie zbieraliśmy przez kilka lat w branży eventowej jak i ślubnej. Posiadamy nieograniczoną inwencję, nasze pomysły często czerpiemy z trendów we florystyce światowej.

Specjalizujemy się w dekoracjach ślubnych i weselnych. Od kilku lat wykonujemy dekoracje ślubne sal, dekorujemy stoły weselne, przystrajamy Kościoły, wykonujemy bukiety ślubne. Nasze doświadczenie zdobywane przy każdym kolejnym sezonie ślubnym pozwala nam na stałe poszerzenie naszej oferty dekoracji weselnych tak by spełniać Państwa marzenia o wyjątkowej oprawie ceremonii ślubnej i wspaniałej dekoracji kwiatowej na sali weselnej.

Jesteśmy pracownią florystyczną działająca na terenie Warszawy i okolic co daje nam dużo większe możliwość niż kwiaciarni. Z myślą o Państwie nasze godziny pracy są elastyczne, dopasowujemy się do klienta. Dekoracje i kwiaty dostarczamy we wskazane przez Państwa miejsce o wybranej porze. Wszystkie elementy dekoracji weselnych są naszą własnością i nie ma potrzeby dodatkowego wypożyczania. Bukiet ślubny dowozimy do domu Panny Młodej w dniu wesela. Dowóz wiązanki ślubnej na terenie Warszawy jest bezpłatny.

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Dbamy, o to aby nasze dekoracje i aranżacje kwiatowe były najwyższej jakości. Zaopatrujemy się u najlepszych dostawców kwiatów na rynku Warszawskim, gwarantujemy świeżość kwiatów.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka
  • Podświetlane napisy

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Dekoracje

Powrót