Zapytanie
508... telefon
Wyświetleń: 1333


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

100 zł

Zakwiecona

Ubieram wydarzenia w kwiaty 💐 czyli zakwiecam wszystkie ważne wydarzenia w Waszym życiu! 🥀

Działam na żywych kwiatach sezonowych, ograniczam użycie gąbki florystycznej w trosce o nasze zdrowie i środowisko. Tworzę głównie naturalne, luźne kompozycje tętniące swoim życiem w spójnej, ale niebanalnej kolorystyce. 
Moim zadaniem jest nie tylko spełnić Wasze oczekiwania, ale też odwzorować Wasze charaktery, pasje i marzenia poprzez aranżacje kwiatowe. Dobiorę odpowiednie kwiaty, świece, wstążki i inne dodatki, aby całość była spójna i jak najbardziej "Wasza". Jestem otwarta na szalone pomysły i nowe doświadczenia. Zadbam o każdy szczegół dekoracji, ponieważ zwracam szczególną uwagę na detale. Chętnie ubiorę w kwiaty sesje narzeczeńskie, małżeńskie, stylizowane...chrzciny, śluby, wesela, rocznice, urodziny, zaręczyny czy święta. 

Dołącz do obserwujących na Instagramie i Facebooku, aby poznać mnie bliżej! 🖤


Zapraszamy do kontaktu!

  • Florystyka

Lokalizacja

Wasze opinie

G Gabriela 2023-08-28 05:52:16

Ocena: 5

Oddałam się w ręce Natalii na całego! Oczyeiście nie żałuję, efekt był wspaniały. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych dekoracji na Naszym Ślubie oraz Weselu ♥️ Polecamy z całego serduszka ♥️

A Aleksandra 2020-12-29 22:09:11

Ocena: 5

Trwałość i wygląd bukietu który miałam okazję zamówić u pani Natalii są oszałamiające. Z wieńcem świątecznym podobnie. Bardzo polecam.

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Dekoracje

Powrót