Zapytanie
22... telefon
Wyświetleń: 3670


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1900 zł

DIL group - Oprawa Muzyczna i Techniczna Imprez

Witam Serdecznie,

Zachęcamy do skorzystania z oferty Firmy Dil Group czyli Profesjonalnej Obsługi Technicznej i Muzycznej wszelkiego rodzaju Imprez, Wesel, Pikników, Gali, Studniówek, Eventów oraz Imprez Okolicznościowych. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w obsłudze imprez co pozwala nam profesjonalnie podejść do każdego wydarzenia. Posiadamy sprzęt Oświetleniowo- Nagłośnieniowy renomowanych firm dzięki niemu czas spędzony zostanie długo zapamiętany w sercach Pary Młodej, Organizatorów jak i wszystkich zaproszonych Gości.

Nasi Dj-e dopasowywani są konkretnie do profilu jak i rodzaju muzyki. Oprócz zaplecza technicznego oraz mixowania muzyki Dj poprowadzi, zaprosi Gości do wspólnej zabawy na parkiecie. Na weselach zorganizuje wspólne biesiadowanie przy stołach czy pełne humoru Oczepiny.Nasz sprzęt udekoruje również sale, bufety czy architekturę zewnętrzną - Dekoracja Światłem to ostatnio hit na Weselach czy Eventach firmowych.

Jako firma wystawiamy Faktury Vat, działamy na terenie całego Kraju. Podejmiemy się każdego zlecenia i zdziałamy muzyczne cuda. Napisz do Nas!

Zapraszamy na www.dilgroup.pl i oczywiście na naszego Facebooka jak i kanał You Tube

Namiary tel: 784 069 333

Zapraszamy do kontaktu!

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magda 2020-04-02 11:47:07

Ocena: 5

Bardzo gorąco polecam usługi Pana Pawła😊. Nasza impreza urodzinowa była jedną z najlepszych, na której bawili się nasi goście i my 😊

D Dagmara 2018-12-15 17:05:37

Ocena: 5

Obsługa wesela na dokładnie takim poziomie, jak sobie życzyliśmy - zarówno technicznym jak i DJskim (grał u nas Pan Michał). Polecam słuchać się rad praktycznych Pana Pawła i Pana Michała - u nas bardzo się sprawdziły, spokojnie można zaufać Panom i oddać im w ręce imprezę.

A Aleksandra 2018-01-17 12:08:24

Ocena: 5

Dziękujemy za niezapomniane wesele Panu Pawłowi i wszystkim jego pracownikom! Goście nie mogli się nachwalić, jak fantastycznie się bawili! A nam - parze młodej, aż nie chciało się schodzić z parkietu. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia, bo dekoracje światłem zarówno te wewnętrzne, jak zewnętrzne dodały magicznej atmosfery! Profesjonalizm w każdym calu! A pan Paweł w roli wodzireja po trzydniowym maratonie imprezowym wyrobił na naszym weselu ponad 300% normy! Kto skorzysta z usług DIL Group, nie zawiedzie się, a nawet organizacja imprezy przejdzie jego najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy i polecamy gorąco! :)

A Angelika i Karol 2018-01-17 12:07:58

Ocena: 5

Obsługa wesela na najwyższym poziome! Goście bawili się świetnie i bardzo miło wspominają oprawę muzyczną. A sam Paweł jest świetnym i bardzo miłym człowiekiem.

M Marek 2016-01-19 11:09:05

Ocena: 5

Świetna i rzetelna firma! Polecam serdecznie!

Tagi: Warszawa, Oprawa, DJ na wesele

Powrót