Zapytanie
882... telefon
Wyświetleń: 1648


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

DJ Bartosz Adamczyk

Jeśli szukasz oprawy muzycznej na imprezę, dzięki której będą bawili się wszyscy goście to dobrze trafiłeś! Zawsze reaguje na sugestie gości odnośnie muzyki i spełniam wszystkie zachcianki tak aby zabawa trwała w najlepsze!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2021-06-09 10:30:48

Ocena: 5

Jeżeli szukacie dj na swoje wesele, bądź inną imprezę to serdecznie polecamy Dj Bartosz Adamczyk 😊 Mieliśmy przyjemność poznać się na poprawinach wesela. Bartek był najlepszym wyborem, wycisnął z naszych gości wszystko co najlepsze, a jak wiadomo poprawiny nie należą do najłatwiejszych imprez 😁 Szybka reakcja, luz i stały kontakt to jego atuty. Goście i my bawiliśmy się niesamowicie, była to najlepsza impreza życia. Nawet mój tata, który zwykle marudzi do dziś wspomina Bartka 😄 Z resztą goście również, numer zapisali i mamy nadzieję, że widzimy się na kolejnej imprezie ❤️ Szkoda, że wesela są tylko raz w życiu 😅 Pozdrawiamy, Monika i Mirek ❤️

P Patryk W. 2021-04-26 17:02:04

Ocena: 5

Wspaniały DJ, impreza poprowadzona świetnie - nie zabrakło zabaw i kupy śmiechu, haha. Bartosz to naprawdę kontaktowy i pełen energii chłop. Polecam każdemu organizującemu swoje wesele! :)

Tagi: Rybnik, Oprawa, DJ na wesele

Powrót